Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Noooo not again...Ta priča o jednakim zaradama pro i kontra. Gde god se imalo priča ili piše o tenisu mora to s vremena na vreme da dođe na tapet. :isuse::frust:
A zapravo su i oni i one brutalo preplaćeni. Ljudi ne shvataju da organizatori imaju svoju računicu koja je daleko kompleksnija od odokativnih argumenata koji se redovno potežu čim neko načne temu zarada.
Link to comment
A zapravo su i oni i one brutalo preplaćeni. Ljudi ne shvataju da organizatori imaju svoju računicu koja je daleko kompleksnija od odokativnih argumenata koji se redovno potežu čim neko načne temu zarada.
Preplaćeni u odnosu na šta? Prošle godine su u Parizu samo od ulaznica organizatori zaradili više nego dvostruko u odnosu na ono što su potrošili na nagradni fond za igrače.
Link to comment

sto se mene tice, mogu zenama dati i veci nagradni fond. meni ni u dzep ni iz dzepa.ovo ostalo su suva baljezganja. ja sam vec rekao oko ove debate, ja bih organizovao odvojene turnire za muskarce i zene, i nagradni fond bi bio procenat zarade na turniru. pa ako ima vise ljudi kojima se dopada Sereninih 6-0, 6-1 nego DZankovih 8-6 u petom setu, onda zene svakako zavredjuju ne jednako, nego vise. a tebe i Serenu bih voleo da vidim da odigrate 6 sati tenisa, pa onda izadjete da igrate dublove, posto se slzes sa izrecenim, verujem da ni tebi ne bi bio problem...elem, back to tennis. Monfils je posebna vrsta zmaja. sace jos da izgubi peti :D

Link to comment

Sve ide svojim tokomtm, Robredo sledeću rutinski gubi od Almagra, ovaj od Ferera a ovaj od Feda. Od uzbuđenja u donjoj polovini žreba ni traga, ostaje nada da će Conga da ustalasa.

Link to comment

ana dobila 2-0u jednm delu malo nesigurnija i redjala neiznudjeneu principu jako dobar prvi servis je odradio posao@freakns'ovo ostalo su suva baljezganja'pa dobro, jel mora bas takav odgovor (ne meni, nego na principe i viziju komplet GS organizatora, dela prof teniske javnosti i zvanicnika) :)necu vise o toj temi :), samo je bzvze tako ostro reagovati, pa jos predlagati da igram s serenom 6 sati :Dmozda ovi ljudi sem ciste racunice (koja bi dosla odvojenim prenosima) imaju u obziru i neke druge faktore, ciljeve i civilizacijske domete

Link to comment

Bojana Jovanovski je car..vratila brejk u poslednjem momentu.edit - Ipak nedovoljno, igubila je tie break :(

Edited by SNARC
Link to comment

bravo i za Bojanu, odigrala je dobar turnirda je pobedila ušla bi u krug (kakih 32) EDIT: 16 najboljih igračica sveta a to je svakako (trenutno) trenutno izvan njenih dometa. ipak se vidi napredak u njenoj igri, pogađa ono što je prošlih godina promašivala, ali nastavlja sa svojom agresivnom igrom. jeste da je danas mogla biti agresivnija ali to je i danak neiskustvu, većinu dužih poena je izgubila.

viktor u 1/8eto šta ti je dobar žreb
rad.nema talenat ali je priučeni talentaš
Sumnjam da se proda majica Viktorije Azarenke i Šarapove koliko Feda i Nadala, if u know what i mean.Ja sam apsolutno za da ne trebaju da zarađuju isto. Evo zaštohttp://www.youtube.com/watch?v=HhCzXwdUs_U
ti bi voleo da vidiš Bartoli sa Kuznjetsovom kako se previjaju od iscrpljenosti po terenu? ja ne.edit 32=16 Edited by mlatko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...