Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

Šteta što će ostatak meča verovatno ići u radno vreme. S obzirom da će Bagi malo da odmori, može bude opak meč,mada teško da može da dobije.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma Per je vrh zabavan igrač, ja to svima pričam :DJa mislim da je ovo dobar meč za Novaka. Mnogo bolji nego da je recimo dobio kao Fed tri puta po 6-2. Igrao je, bio je u ritmu, a nije objektivno postojala opasnost ni u jednom momentu. Tačno se videlo da podiže nivo u ključnim momentima. Valjda će uspeti da prekine seriju balkanskih skalpova Gvida Pelle :D

Link to comment

sta je ovo, niko ne prati nase pionire?ja sada dosao i vidim da Troicki izgubio tie break i ode u 5. set... Tipsa za sada opusteno 2-0 u setovima, 2-0 u gemovima. kako li ce zasrati da mi je znati :D

Link to comment

ipak bravo i za Viktora, sad balkanski derbi, na Čilića koji ima 5-2 u međusobnim duelima (sve na betonu) ali Vića je dobio zadnja 2 meča

Link to comment

gulbis je definitivno slučajza njega je konstantnost potpuno nepoznat pojamu meču sa monfom on je veći mentoli to je neka vrsta uspeha :Ded.viktora nisam gledala, tj. nisam ni mogla, a janka nešto malonisam gledala ni čilića a ni verdaska te nemam pojma šta očekivati u tim mečevimaviktor je već u trećem kolu, uspeh je to

Edited by duda
Link to comment
gulbis je definitivno slučajza njega je konstantnost potpuno nepoznat pojamu meču sa monfom on je veći mentoli to je neka vrsta uspeha :D
poseban slucaj konjine... zali boze toliki talenat(covek bi sa malo mozga bio lagano top10, ako ne i top5)ali s druge strane, uvek je interesantno slusati ga posle meceva :D
Link to comment
gulbis je definitivno slučajza njega je konstantnost potpuno nepoznat pojamu meču sa monfom on je veći mentoli to je neka vrsta uspeha :Ded.viktora nisam gledala, tj. nisam ni mogla, a janka nešto malonisam gledala ni čilića a ni verdaska te nemam pojma šta očekivati u tim mečevimaviktor je već u trećem kolu, uspeh je to
monfis udara sve a gulbis crta igru.. a žreb sad kao da mu crta polufinale <_< ali barem se masa zabavljajedan od dvojice pionira ako prođe nije loše. Viktor je u svakom slučaju pobednik tako da tipujem na Tipsu, Verdasko je slabije krenuo ove godine, valjda neće ubaciti turbo baš sad, ali Janko ne sme da mu da šansu za to
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...