Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

Televizija B92 prenosiće od 11:00 meč između Rafaela Nadala i Martina Kližana, umesto najavljenog duela Janko Tipsarević - Fernando VerdaskoRazlog je što organizatori petkom uklanjaju kamere sa manjih terena na Rolan Garosu, pa nismo u mogućnosti da prenosimo duel srpskog tenisera.Prenosa neće biti ni sa duela Viktora Troickog i Marina Čilića (14:00), ali ćete na B92 moći da gledate mečeve Ane Ivanović sa Viržin Rezano (oko 18:00) i Bojane Jovanovski sa Svetlanom Kuznjecovom (19:00).
Zna li se koji je razlog za ovo? Odrzavanje, smenjejne troskova, sindikat...?
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zna li se koji je razlog za ovo? Odrzavanje, smenjejne troskova, sindikat...?
Objašnjenje je sledeće. Ti manji tereni su pokriveni kamerama samo za prva dva kola, zaključno sa četvrtkom. Nakon toga se kamere skidaju. Iako je Tipsin meč u stvari meč drugog kola, danas je dan kada zvanično treba da počne treće kolo pa je to otprilike to...
Link to comment
Zna li se koji je razlog za ovo? Odrzavanje, smenjejne troskova, sindikat...?
uradili su to zato što su se neki prekjuče bunili da je b92 najavio da neće biti prenosa a bilo ga je... danas obratno :ph34r:
Link to comment

verdasko vratio i 2. brejk i sada servira za 2-2 u setovima :thumbsup:edit - 2-2janko ce opet morati da se buni sto ce ana i jelena zaraditi vise para od njega :(

Edited by InvisibleLight
Link to comment

ceo dan nemam struju, al' bolje mi je bilo bez struje nego da se nerviram pored lsjanko, koji sa svog malog olimpa pljuje wta, vidim igra baš pravi muški tenis gde prednost od 2:0 u setovima i brejk viška u trećem uglavnom znači i pobedu :fantom: želim mu da izgubi ovaj meč, a i izgubiće gaza viktora vođstvo od 1:0 pogotovo ništa ne znači

Link to comment
banjac ponovo briljira ''doduse federerova majka je francuskinja'' :fantom:
Kod mene je Banjac 4. opcija po redu kada su sportski prenosi u pitanju. Prva je dual, onda mute a sledeća je izgašen tv, znači Banjac samo ako sam primoran.Što se tiče nagradnog fonda, ja sam više puta branio wta ovde ali ne mogu one da imaju ista prava na gren slemu kao i muškarci koji igraju u pet setova. Prosto, treba da budeš plaćen onoliko koliko si radio. Edited by bad_lieutenant
Link to comment

ja sad nešto gledam pa jbt, nadal da je sastavljao žreb novaku, ne bi ga ovako sastavionovaku iz nekog razloga nikako ne leže ti jednoručni bekendaši a evo, prvo dimitrov, pa verovatno kolšrajberod obojice je gubioako sve to prođe, onda verovatno has sa kojim nikako ne ume da igradakle katastrofa :ph34r:

Link to comment
Kod mene je Banjac 4. opcija po redu kada su sportski prenosi u pitanju. Prva je dual, onda mute a sledeća je izgašen tv, znači Banjac samo ako sam primoran.
u radionici™ imam stari tv bez dual opcije, a posto radim jelte, ne mogu da gledam sve vrema pa sam primoran da slusam debila da bi znao sta se desava :(dobi tipsa :D Edited by Takanohana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...