Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

ja baš žalim što bogati dečak nije malo boljiima tu neku vrstu safinovskogtm šarma koji dolazi iz 1 nejebavajućeg stavašta ću, žensko sam, pa samim tim, slaba na safina i slične :D

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobiti Karolinu više i nije neki big dil. Svejedno, moram da kažem da mi je Bojanin stil igre prilično antipatičan, imam utisak da uopšte ne razmišlja na terenu. Onaj tip, udri svaku lopticu iz sve snage, pa ako prođe, prođe. Ali ajde da se ogradim, i nisam je gledao toliko često.

Link to comment

pa ima istine u tome što kažeš za njenu igruipak, još uvek mi je to mnogo draže od stila pušniackia osim toga, bojana je naša tm :fantom:

Link to comment
u sportu nema šta mnogo da se maže i laže, uglavnom su profesionalni (tj. brzi) i tako privlače mase :mellow:
pa čekaj, razumela sam da si ti pročitao na b92 da bojanin i viktorov meč nisu pokriveni kamerama ? ako su to negde napisali, onda je to laž, ne kapiram što će im to valjda da se opravdaju što ne prenose te mečeve ?
Link to comment
pa čekaj, razumela sam da si ti pročitao na b92 da bojanin i viktorov meč nisu pokriveni kamerama ?ako su to negde napisali, onda je to laž, ne kapiram što će im tovaljda da se opravdaju što ne prenose te mečeve ?
to sam i ja pomislio ali ne bih rekao da je laž jer je previše očigledno. pre će biti da su se zeznuli. možda su jutros postavili kamereedit
Dobiti Karolinu više i nije neki big dil. Svejedno, moram da kažem da mi je Bojanin stil igre prilično antipatičan, imam utisak da uopšte ne razmišlja na terenu. Onaj tip, udri svaku lopticu iz sve snage, pa ako prođe, prođe. Ali ajde da se ogradim, i nisam je gledao toliko često.
<_< nisi je video ove godine, ogradićemo teprisonSmiley.jpgbravo Bojana, pobeda :ziga: Edited by mlatko
Link to comment

To što je ne prenose ajd da čovek i da proguta, ali da u sportskom pregledu u u okviru vesti u 16:00 uopšte ne spomenu da treba da igra, kao da je iz Tunguzije, kao da uopšte ne igra tenis, e to je stvarno bilo dno dna.

Link to comment

jbg, ljudi se navikli na uspehe i razmazili se... a secam se Wimbledonea '99, taman iza bombardovanja, kada je Ziki dobio Taranga u drugom kolu, to je bila senzacija. i onda protiv Guge u trecem, sve se nadas ovaj nume na travi, Ziki ce da preokrene... jbg, tada je svako kolo bila nagrada. sada prva 3 kola na GS NJoleta covek ni ne gleda, dosadan je :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...