Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ježim se na samu pomisao da ćemo Simona i dalje gledati na malim ekranima naših TV prijemnika u prenosima sa Lenglen ili Šardija

Link to comment

Pobedio Viktor.Malo mi bilo žao Blejka. On mi je uvek bio totalno simpatičan lik i da ga nisu pratili razni maleri, mogao je da ima mnogo,mnogo bolju karijeru.

Edited by Arkadija
Link to comment

grejs džons vanabi :isuse:ali ga nije dugo nosila, srećom :fantom:ed.doduše, ta sličnost sa g dž se odnosila samo na glavu, tj. oblik frizureona seljana od outfita ne potseća srećom ni na koga

Edited by duda
Link to comment

Jedan jako abitan™ podatak, al ajde da ga podelim... :fantom:Danas u 1. kolu igraju Przysiezny (133. na ATP listi) i Williams (121.), a zanimljivo je to da su pre tri dana isto igrali jedan protiv drugog u poslednjem kolu kvalifikacija... :D Dobio Poljak 2:0, a Amerikanac je uleteo kao laki luzer... Eto... :fantom:

Link to comment

pročitala to juče negde na netusituacija za koju se niko ne seća da se bilo gde ranije dogodilašta li taj događaj najavljuje ? možda neko čudo u vidu rafinog neosvajanja trofeja evilsmile.gif

Link to comment

Ja video slučajno dok sam gledao parove za kladžu, stvarno čudno, na tri mesta sam proveravao da nije neka greška :DDanas super meč u najavi, Berdih - Monfils, treći meč na glavnom terenu :jerry:

Link to comment

Dešavalo se to ranije. Prvi turnir koji je Ana osvojila u karijeri ( Kanbera čini mi se ) Istu protivnicu je dobijala u finalu kvalifikacija i u finalu turnira. Isto to se desilo na nekom WTA turniru na betonu početkom godine. Suarez Navaro je pukla u finalu kvala a onda u prvom ili drugom kolu od iste protivnice ponovo izgubila.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...