Jump to content
IGNORED

andjelinin izbor


pacey defender

Recommended Posts

ako sam nekad na tren pomislila da je andjin izbor pogresan ili da joj je pristupacan zbog toga ko je - a nisam - posle mazohistickog napora da dodjem do kraja ovog nazovi teksta i ove bljuvotine uvredljive za svakog ko ume da cita, polila bih se govnima.ilikakva muva govnara. ne bih imala nikakav problem da upalim sibicu kojom ce se spaliti sva njena lupetanja, sarkazam gori cak i od novovekovnih srpskih aforisticara i lazno kurcenje satro antipisi recnikom. govno ljudsko.ali bar odlican lakmus test za procenjivanje mogucih sagovornika. ko stavi lajk na ovakve isprdke, mrs.
E, jeee. Ja sam prekjuče rešio da proverim u javnosti raspoloženje u narodu, verovavši naivno da Kurirformeralo namerno truju i sablaznio sam se i zgrozio u kakvoj septičkoj jami od društva živimo. Najbenigniji mi je bio lokalni trafikant koji je rekao da je to platila "genetska mafija", a onda me pitao, pošto sam ja, eto, svetski čovek, da li mogu da se naslede sećanja davaoca posle presađivanja organa.Nego, jedan moj blizak prijatelj radi u genetskoj laboratoriji i kaže da su im se usijali telefoni od poziva žena posle ove vesti i da će svakako nekoliko života biti spaseno zbog Anđe. Edited by Lrd
Link to comment
  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    43

  • zoki

    31

  • gagorder

    25

  • Аврам Гојић

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako sam nekad na tren pomislila da je andjin izbor pogresan ili da joj je pristupacan zbog toga ko je - a nisam - posle mazohistickog napora da dodjem do kraja ovog nazovi teksta i ove bljuvotine uvredljive za svakog ko ume da cita, polila bih se govnima.ilikakva muva govnara. ne bih imala nikakav problem da upalim sibicu kojom ce se spaliti sva njena lupetanja, sarkazam gori cak i od novovekovnih srpskih aforisticara i lazno kurcenje satro antipisi recnikom. govno ljudsko.ali bar odlican lakmus test za procenjivanje mogucih sagovornika. ko stavi lajk na ovakve isprdke, mrs.
znao sam ko pise bez otvaranja teksta
Link to comment
E, jeee. Ja sam prekjuče rešio da proverim u javnosti raspoloženje u narodu, verovavši naivno da Kurirformeralo namerno truju i sablaznio sam se i zgrozio u kakvoj septičkoj jami od društva živimo. Najbenigniji mi je bio lokalni trafikant koji je rekao da je to platila "genetska mafija", a onda me pitao, pošto sam ja, eto, svetski čovek, da li mogu da se naslede sećanja davaoca posle presađivanja organa.Nego, jedan moj blizak prijatelj radi u genetskoj laboratoriji i kaže da su im se usijali telefoni od poziva žena posle ove vesti i da će svakako nekoliko života biti spaseno zbog Anđe.
kao sto je i broj pregleda skocio zbog onog pokretnog mamografa.moram da priznam da mi, kako starim, sve redje pada na pamet da potvrdjujem da zivim u kloaki i pri tom ne mislim (samo) na srbiju. jel oces da budes zadrta kulovcina koja veruje u kemtrejlse, harpove, ljude gustere i proverene mesavine travuljaga umesto lekova, daleko ti lepa kuca, brale. umreces i ovako i onako, bar ne moram da trosim svoje izumiruce mozdane celije na pokusaje urazumljivanja.mada, gilti plezr su mi i dalje razgovori sa taksistima :wub: svasta covek moze da nauci.
znao sam ko pise bez otvaranja teksta
naravno, ali sam ipak malo zgrozena danas kad mi fejsbuk-svesna koleginica pokazala broj lajkova i to mnogih, sto bi se reklo, savremenih zena. ej, zena. medju kojima su neke koje vaze za satro emancipovane, cak i feministkinje.
Link to comment

meni je spuki sto su zene toliko glasne u nabijanju Andje na stub srama. bojim se da razmisljam o implikacijama toga, jer cu, cini mi se, postati jos gori mizantrop.

Link to comment

sve mi je bliza slavujeva tvrdnja da moras da budes mizantrop da bi preziveo 21. vek.ali to zensko krljanje andje je zaista skeri. na stranu kvazi-argumenti tipa moze joj se i sl, naidjoh i na hrpu tipa, grudi da odsece, boze me sakloni, sad vise nije zena. jebote, to bre moja pokojna baba ne bi koristila u prici koliko je tupavo.

Link to comment
moram da priznam da mi, kako starim, sve redje pada na pamet da potvrdjujem da zivim u kloaki i pri tom ne mislim (samo) na srbiju. jel oces da budes zadrta kulovcina koja veruje u kemtrejlse, harpove, ljude gustere i proverene mesavine travuljaga umesto lekova, daleko ti lepa kuca, brale. umreces i ovako i onako, bar ne moram da trosim svoje izumiruce mozdane celije na pokusaje urazumljivanja.
+1
Link to comment
znao sam ko pise bez otvaranja teksta
+1i +1000000 za ono što je luba napisala.Inače,
Poruka ženama jasna je da ne može jasnija biti. Prevencija spašava život. Treba samo definirati da li nosiš krivi gen, krenuti prema bolnici, dati da ti odrežu sise, umetnu silikonske torbice pa se nakon tjedan ili dva vratiti normalnom životu. Baš je to učinila Anđelija. Bilo bi uvredljivo da nije smiješno. Mnoge ugledne američke kolumnistice napisale su ono što svakoj normalnoj ženi prvo pada na pamet dok čita Angelininu ispovijest. Koliko to košta? Nigdje podatka.
U SAD-u testiranje gena BRCA1 i BRCA2 košta više od $3.000, što znači da je mnogim ženama nedostupno.
Znači lažljiva budaletina. Edited by Syme
Link to comment
Ne znam da li je negde pominjano ovde (verovatno jeste), ali brka1 košta 55.000 dinara kod nas otprilike.
Ma mislim na Rudanku (možda nije bilo skroz jasno) - koja tvrdi da Džoli nigde nije rekla koliko procedura košta, a ova je zapravo to sasvim jasno rekla u svom tekstu.. Edited by Syme
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...