Jump to content
IGNORED

tvrdnja dana


betty

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    79

  • Indy

    65

  • Turnbull

    25

  • gagorder

    20

Top Posters In This Topic

People who attempt to look and act younger will be better respected.
false.al mi deluje očigledni false, pa mora da je neka kvaka koju ne vidim.ne trudim se da se ponašam mlađe no što jesam, ali nekako ispadoh jedini deo rukovodstva kome klinci ovde govore ti.što mi ne bi smetalo da uz to ne ide ponekad i smanjena distanca. e sad poštovanje... šta god da kažem bude uvaženo i odrađeno... fuckit, ne znam. na prvu loptu false.(ono prošlo sam opet imala dobar osećaj, al izgleda iz pogrešnih razloga.)
Link to comment
tvrdnja dana:People who attempt to look and act younger will be better respected.True or False?
False. U principu autoritet i postovanje povezani su sa staroscu.Mada, imajuci u vidu budibobsnama obrazlozenje za prethodnu tvrdnju, odgovor moze biti bilo sta.
Link to comment

false.mada:

al mi deluje očigledni false, pa mora da je neka kvaka koju ne vidim.
pitanje nije precizno.
da, pa sva su (do sada) bila izuzetno simplifikovana.pocinjem da se osecam kao zamorce.socialk bastards!
Link to comment

imamo menadjerku na spratu koja ocigledno ima midlife krizu i s vremena na vreme se oblaci i ponasa ko da joj je dvajes i neka.... kad je to dofati, konplet je super anojing.... posebno devojkama kojima je 20 i neka..... pre nekoliko godina, isti, tj malo extremniji slucaj... menadjerka moje menadjerke.... daklem kao upper management, imala je para pa je radila neke plasticne operacije... posle 3 meseca odmora, vratila se 20 godina mladza....... otpustena posle godinice danameni younger zvuci malo bolje nego da je bilo young u recenici...... ali i dalje ne vidim da je to razlog da budu better respected :huh:

Link to comment

Pa false. To 'attempt' mi bas lici na ovo:

imamo menadjerku na spratu koja ocigledno ima midlife krizu i s vremena na vreme se oblaci i ponasa ko da joj je dvajes i neka....
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...