Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

hm, moram da revidiram svoj stav posle još par epizoda - serija postaje dosadna. Jeste taj neki mindfuck koji postoji izmedju Hanibala i Vila interesantan ali ne toliko da bude okosnica serije. Čak ni jedne epizode pošto je Vil napravljen previše pičkasto. Uopšte ceo lik je smišljen da bude antipod Hanibalu Lektoru al je to slabo - sa druge strane, za nekog ko ima onolike moralne i ostale dileme Vil je neopisivo brz na obaraču.plus, koliko vidim, već od 4te epizode je krenulo usložnjavanje™ koje je retko kad dobar znak....a cela serija počinje da mi liči na neki Milenijum/Dejvid Linč surogat.Plus Lornes je ovde potpuno nepotreban - podseća me na Hoacija Kejna - glavna fora mu je da složi onu svoju preozbiljnu facu i izgleda strogo. Ništa što makar polovina B produkcije Holivuda ne bi mogla da odigra...štaznam ....... ispoštovaću ovu sezonu čisto zbog Mikelsena i odlične scenografije....ali ako nastave da budu ovako dosadni, bataljujem posle prve.....

Link to comment
  • 2 months later...
  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

  • 2 months later...

Za osam dana će biti dva meseca. Omg, omg. Odličan je plakat.Nego, ostao sam dužan copkillahu i Calaveri da kažem da sam završio Pushing Daisies. Odlična, stvarno. Iako je potpuno suprotno od onoga što volim, nema pravih zamerki. Lepo je zaokružena, sa kao hepi endom, ali sve vreme postoji taj mračni deo u pozadini, odnosno, kako je to zombi ćale sublimirao "You call this a life?".Dead Like Me da se gleda ili jok?

Link to comment

Pushing Daisies su morali na brzinu da zavrsavaju jer su dobili vesti da ce ih ukinuti, zato kraj deluje onako smandrljan. Bar nije cliffhanger, i to je nesto...Fuller je napustio Dead Like Me posle prvih 5 epizoda jer se ovima gore™ nisu svidjale neke njegove ideje, recimo da Georgeov cale bude gej. Ali iskreno, i ne primecuje se neki pad kvaliteta posto ode (za razliku od filma, to zaobidji u sirokom luku), tako da gledaj slobodno. Meni je sve sa Reaperima bilo zlato, dok su porodicne scene isle od proseka ka smoru.

Edited by Calavera
Link to comment
  • 4 weeks later...

I can see pretty clearly seven seasons. I think that there are always shifts and alterations and course corrections that you have to take, because you’ll be cruising along and then you’ll hit an idea and go, “Oh, wow, that’s a great idea, we have to do that now.” That being said, I can see the structure for a seven-season arc for the show, but then I also am very open to course corrections along the way to adapt to changesWell, when you get into Season Four, you get into the literature. And so Season Four would be Red Dragon, Season Five would be the The Silence of the Lambs era, Season Six would be the Hannibal era, and then Season Seven would be a resolve to the ending of that book. Hannibal ends on a cliffhanger. … It might be interesting to resolve that in some way and to bring Will Graham back into the picture. So once we get two more seasons, say, of the television show, those are the aren’t-novelized stories, and then we would get into expansions of the novels after that and kind of using the novels as a backbone for season arcs that would then be kind of enhanced.

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...