Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Sta je razvlacenje, sto im je Sergej organizovao akciju, a ovi prestali da mu se javljaju na telefon kad ih je pitao da 50.000 od tri miliona daju za drugo dete (kojem je bilo potrebno 50.000)?
... ima i ona reklama kada je mrmot zavio cokoladu. Nego, za koji krivi kurac ti mislis da su oni duzni da Sergeju "vracaju" za bilo sta (jel taj Sergej neki konzilijum doktora u malom pa zna da odvoji kojem je detetu pomoc potrebnija)? Citava stvar oko ovog slucaja je toliko srpska, lokalna, toliko prljava da je tesko razmisljati o tome a da mozak ne eksplodira.Svaki jebeni gmizavac se ogrebao o tragediju te devojcice a Srbendama jos uvek smetaju oni koji su njenom smrcu najvise izgubili. Pa jebote.Jbt, na kraju cu naci u novinama tekst o nacinu na koji bi narod trebalo da lincuje ove nesrecne ljude - batinanje do smrti, kamenovanje, kinesko mucenje - pa da se glasa.Govna. Edited by CowBoy
Link to comment

nije sergej konzilijum, nema sumnje, ali ne vidim ni šta je on ovde toliko krivi šta god da je kurir ili bilo ko pisao, za to nisu kriva nesretna deca čiji životi nažalost zavise od novcaceo slućaj je užasan, da li je moglo ispasti gorecela država da se spali napalmom pa bi malo bilo, toliko je groznoipak, kolikogod sve užasno bilo, jedini pravi način da se iz ovog ispliva je da neka zbilja odgovorna i poštena grupa eksperata (znam, znam, teško je organizovati u srbiji)istera sve na čistac i istera da se odgovorni kazne, ako razloga za kaznu imato je jedini način da se ne ugroze buduće akcije ovoga tipa i dobra volja ljudi da pomognusva ova dalja spekulisanja samo nanose štetu nesrećnoj bolesnoj deci

Link to comment
... ima i ona reklama kada je mrmot zavio cokoladu. Nego, za koji krivi kurac ti mislis da su oni duzni da Sergeju "vracaju" za bilo sta (jel taj Sergej neki konzilijum doktora u malom pa zna da odvoji kojem je detetu pomoc potrebnija)? Citava stvar oko ovog slucaja je toliko srpska, lokalna, toliko prljava da je tesko razmisljati o tome a da mozak ne eksplodira.Svaki jebeni gmizavac se ogrebao o tragediju te devojcice a Srbendama jos uvek smetaju oni koji su njenom smrcu najvise izgubili. Pa jebote.Jbt, na kraju cu naci u novinama tekst o nacinu na koji bi narod trebalo da lincuje ove nesrecne ljude - batinanje do smrti, kamenovanje, kinesko mucenje - pa da se glasa.Govna.
Jedino srpsko u celom slucaju je covek koji na racunu, zahvaljujuci drugim ljudima, ima milione evra vise nego sto mu treba i nece da da ni jedan jedini evro detetu koje ce da umre ukoliko mu se na vreme ne skupe pare.
Link to comment

da smo neka drzava, ne bi se pare za lecenje dece skupljale preko tabloida. inace toliko histerises na ovoj temi da je to zamorno citati.

Link to comment
da smo neka drzava, ne bi se pare za lecenje dece skupljale preko tabloida. inace toliko histerises na ovoj temi da je to zamorno citati.
Da, na 78 strana 4 posta su moja. Uzasno histerisem. I da ponovim, da smo neka drzava, cale bi morao da ispostavi racune, za svaki utroseni evro.
^^zar nisu to ognjanovici i uradili i ustanovljeno je da je sve čisto ?
Ne, nisu uradili. Cale je rekao da nema moralnu obavezu da pokazuje bilo kakve racune.
Link to comment
Sta je razvlacenje, sto im je Sergej organizovao akciju, a ovi prestali da mu se javljaju na telefon kad ih je pitao da 50.000 od tri miliona daju za drugo dete (kojem je bilo potrebno 50.000)?
Uskoro ce biti 30 miliona...Ne znam zasto nisu dali za to drugo i trece i 265. dete koje cekaju pare. Lici mi da im je toliko prekipelo i sergeja i kurira da nisu hteli nista vise da imaju sa njima te su pare donirali bolnici za majku i dete (za krecenje™, prikazujete ko da su potrosili na kocki, nije vas sramota). Neka sad bolnica donira, preusmeri, radi sta oce. Neka drzava, posto je sada ustedela za krecenje™, da te pare bolesnoj deci. Al ne, ajmo da se popisavamo po ljudima, mozda da predlozimo eskumaciju njihovog umrlog deteta, ko zna kakvi su, mozda su i njemu uskratili pomoc, mozda bolesti i nije bilo, monstrumi, monstrumi!Treba izvaditi osigurac iz bombe sada dok je jos kloaka puna smeca.
Link to comment
Jedino srpsko u celom slucaju je covek koji na racunu, zahvaljujuci drugim ljudima, ima milione evra vise nego sto mu treba i nece da da ni jedan jedini evro detetu koje ce da umre ukoliko mu se na vreme ne skupe pare.
Jok more, srpska je idiotarija da su na na tom racunu jedine pare koje je moguce naci za lecenje te dece. Nema ih ni u mom ni u tvom dzepu, nema ih u budzetu, nema ih po ministarstvima, ne postoje nigde sem na tom nesrecnom racunu.To samo idiotski tabloid moze da forsira, evo, vec treci mesec. I ostali idioti da tu pricu kupuju.
Link to comment
I da ponovim, da smo neka drzava, cale bi morao da ispostavi racune, za svaki utroseni evro.
pa mozes da ponavljas koliko hoces. proveli su 6 sati na saslusanju u policiji, valjda su tamo pokazali racune ili sta vec, i nakon toga preusmerili su novac u obnovu bolnice. nemas ti vise nista sa time, razumes?znate ono kada se desi neka nesreca ili skandal na ulici, pa se okupe zgubidani da zijaju? van interneta, na ulicu onda izadje pozornik, zavrti pendrek i kaze "Ajde narode, razidji se, nema sta da se gleda ovde". problem sa internetom je sto nema ko da razjuri zgubidane koji zive od tudje nesrece i muke. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
da smo neka drzava, ne bi se pare za lecenje dece skupljale preko tabloida.
po meni, ovo je ključnosramota je da ljudi u takvoj situaciji bukvalno treba da kukumavče preko medija, užas na užasima, nemam rečiza sve koji su ogorčeni (i sama sam takva) oko ovih prozivkiipak, ne treba sve trpati u isti košneki prave hajku zbog para (nabijaju tiraž), a neki kritikuju u najboljoj nameriognjanovići nisu jedini koji su izgubili dete i to je užasnojoš užasnije je da ljudi i dalje gube decu zbog nedostatka novcamoramo misliti i na te ljude, aman
Link to comment
pa mozes da ponavljas koliko hoces. proveli su 6 sati na saslusanju u policiji, valjda su tamo pokazali racune ili sta vec, i nakon toga preusmerili su novac u obnovu bolnice. nemas ti vise nista sa time, razumes?znate ono kada se desi neka nesreca ili skandal na ulici, pa se okupe zgubidani da zijaju? van interneta, na ulicu onda izadje pozornik, zavrti pendrek i kaze "Ajde narode, razidji se, nema sta da se gleda ovde". problem sa internetom je sto nema ko da razjuri zgubidane koji zive od tudje nesrece i muke.
O, ali gresis. Ja dao pare, hocu da znam kako su utrosene te pare. Razumes? To se tako radi svuda u civilizovanom svetu: kad je neka humanitarna akcija, transparentnost je imperativ.
Link to comment
O, ali gresis. Ja dao pare, hocu da znam kako su utrosene te pare. Razumes? To se tako radi svuda u civilizovanom svetu: kad je neka humanitarna akcija, transparentnost je imperativ.
Utrosene su na prosirenje kapaciteta kardioloskog odeljenja Instituta za majku i dete. Sta vise hoces?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...