Jump to content
IGNORED

Planinarenje i hajking


barrcode

Recommended Posts

Svađa na ovoj svetoj temi, ne mogu da verujem.

 

edit: halloween je postavila sasvim regularno pitanje, u čemu je problem?

Edited by Anonymous
Link to comment

U Sloveniji ima onoliko lepih mesta i staza po kojima su planinarski domovi strateshki rasporedjeni na daljinama koje garantuju da cak i oni sa slabijom beshikom nemaju velikih problema sa odlaskom u žbunje. #provereno 

Link to comment

U Sloveniji ima onoliko lepih mesta i staza po kojima su planinarski domovi strateshki rasporedjeni na daljinama koje garantuju da cak i oni sa slabijom beshikom nemaju velikih problema sa odlaskom u žbunje. #provereno 

Imaš propis za evropske pešačke puteve, ako se dobro sećam na 4km mora da bude ''stajalište''

Link to comment

Imaš propis za evropske pešačke puteve, ako se dobro sećam na 4km mora da bude ''stajalište''

E4? 

Ili kako god da se to nekad zvalo... :)

 

A moze i Slovenska Planinska Pot, za odrasle...

Link to comment

E4? 

Ili kako god da se to nekad zvalo... :)

 

A moze i Slovenska Planinska Pot, za odrasle...

Kod nas prolaze E4 i E7. Ali generalno, da bi neka staza bila uvrscena u pesacke puteve, mora da posle izvesnog broja kilometara ima tačku za obskrbljenje (4), odnosno smeštaj (12). Meni je možda najizazovniji onaj hodočasnički u Španiji po Pirinejima, ali nikad nisam bio :(

Pogledaću beleške kad ih iskopam.

Link to comment

Ustajanje u pola pet ujutro je mnogo veći problem. Ali se isplati na kraju.

 

Ta Nera je baš postala moderna. Bile dve drugarice pretprošlog vikenda, hvale. Ja sam, ipak, bio odabrao Stolove (narcise i one lude konje) i nisam se pokajao, ali moraću da vidim taj kanjon, godinama o njemu slušam.

 

 

bilo ti je sigurno bolje na Stolovima,ovo je bas turisticka ruta ..guzva je prilicna,ravna je,vecim delom je po putu po kom prodje i neki auto..turizam kao takav :D

Link to comment

bilo ti je sigurno bolje na Stolovima,ovo je bas turisticka ruta ..guzva je prilicna,ravna je,vecim delom je po putu po kom prodje i neki auto..turizam kao takav :D

 

Da, to su mi rekle. Gužva neviđena. Nemam problem sa tim što je ravno, volim ja i livadarenja, ali gužve me nerviraju.

Link to comment

Imaš propis za evropske pešačke puteve, ako se dobro sećam na 4km mora da bude ''stajalište''

 

Glupost. To nije boravak u prirodi, šta je sledeće, obavezni vajfaj čitavom rutom?

 

Uostalom gledao sam majstore na Vinervaldu u okolini Beča kako pišaju skoro posred staze, a WC-a onoliko usput.

Link to comment

Glupost. To nije boravak u prirodi, šta je sledeće, obavezni vajfaj čitavom rutom?

 

Uostalom gledao sam majstore na Vinervaldu u okolini Beča kako pišaju skoro posred staze, a WC-a onoliko usput.

vajfaj je dobra ideja, ne?  :s_c:

Edited by iDemo
Link to comment
  • 2 weeks later...

Željin je potpuno božanstven, zašto mi to ranije niko nije bio objasnio. Jeste da se putuje pet sati od Beograda, a onda se gore penje takođe toliko, čitava akcija kreće od pet ujutru, i zavšava se u ponoć i vredi svakog utrošenog minuta.

Edited by Anonymous
Link to comment

Željin je potpuno božanstven, zašto mi to ranije niko nije bio objasnio. Jeste da se putuje pet sati od Beograda, a onda se gore penje takođe toliko, čitava akcija kreće od pet ujutru, i zavšava se u ponoć i vredi svakog utrošenog minuta.

+1

 

Kako si isao, s koje strane?

Link to comment

Od onog polja, kako god da se zove, pa pandurskim markacijama. 

Večeras sam čuo da ima i i drugi prilaz, o kom ja ne znam ništa.

 

Ovo mi je bilo prvo penjanje na Željin, nadam se da da ću sledeće godine obići i taj drugi prilaz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...