Jump to content
IGNORED

Planinarenje i hajking


barrcode

Recommended Posts

Đerdap je meni bio totalni iznever. Kad sam morao za rumunjsku kolima sećam se momenta kad sam ugledao celo ludilo sa leve strane. Lotr je holmark produkcija za ovo čudo.

Anonimuse, kad je najbolje vreme za nekoliko dana sipčenja po durmitorima? Proleće neko? To mi je 1 od stvari u baket listi. Il rana jesen? 

Link to comment
14 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

durmitor leti

Hm, ne bi loše bilo jedno 7 dana u dobroti pa na brdo.

12 minutes ago, Ras said:

Tony, je l ti to planiraš i uspon na neki od vrhova?

 http://planine.net/crna-gora/severna-crna-gora/durmitor-bobotov-kuk-2522-m/

Ako ne zahteva neki prejak skil glede veranja i ako se fizički sredim dotad, što da ne.

Edited by ToniAdams
Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

Hm, ne bi loše bilo jedno 7 dana u dobroti pa na brdo.

u dobroti ili dobroti™

 

durmitor ume da bude zajeban u tim prelaznim godišnjim dobima ko i svaka planina

Link to comment
14 minutes ago, ToniAdams said:

Brt ako je smešni dikaprio sve lepo odradio u onom filmu sa međedom, šta realno može meni da se desi?

može da pada kiša pa da se smoriš

Za Durmitor su sigurica jul i avgust.

Link to comment

Ako naiđeš na njih (Demona i Dikaprija), slobodno ih udavi u jezeru!

 

Postao sam planinar kibicer: za sada obilazim sajtove i ne znam kada ću (i da li uopšte) da se organizujem i počnem da obilazim i vrhove.

Ne računam par onih (vrhova) koji su mi bili dostupni kolima. Jedino bih mogao da ubrojim uspon na Avalu (ako je uopšte planina?), iz Kumodraža, a i to je bilo pre mnogo godina. povratak na Kumodraž, koji mi je bio teži, pretpostavljam da se ne broji.

Link to comment
9 hours ago, Anonymous said:

 

Đerdap je zakon, ali ne mogu da uhvatim nikog da ponovo odem tamo, stvarno se dugo putuje za jednodnevni izlet.

 

 

nama je iz Novog Sada sve jednako daleko tako da nam je svejedno :D

Link to comment
On 12/7/2017 at 9:16 AM, ToniAdams said:

Đerdap je meni bio totalni iznever. Kad sam morao za rumunjsku kolima sećam se momenta kad sam ugledao celo ludilo sa leve strane. Lotr je holmark produkcija za ovo čudo.

Anonimuse, kad je najbolje vreme za nekoliko dana sipčenja po durmitorima? Proleće neko? To mi je 1 od stvari u baket listi. Il rana jesen? 

Samo leti, u junu oće da bude snega, u oktobru takođe. Zavisi od godine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...