Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

85 members have voted

  1. 1. Čitate li Vreme?

    • prestao kad je otišao P. Luković
    • prestao 5.10.
    • prestao 12.03.
    • čitam i dalje
    • nikad počinjao


Recommended Posts

jovanin tekst mi je baš okej, kaže da je aca lukas pravo lice beograda.
vidiš to mi je promaklo. verovatno zato što sam se već prilično uzbudila kod pravog lica berlina. njena sposobnost da odredi šta jeste umetnost a šta nije, to me oborilo.
Link to comment
žarković inače standardno odličan. :)
poezija:
Pun sam razumevanja za naprasno utihle glasove onih koji su, koliko juče, tvrdili da je ova vlada raskrstila sa jednovekovnom srpskom kolonijalnom politikom i da to nema veze s kantom masti. Kad, ovi naši čerčili i de golovi na prvi pomen da nema masti postadoše Dačić i Vučić.http://www.vreme.com....php?id=1119966
Edited by Hella
Link to comment
Miroslav Mišković (68), kome su se izjednačili "donji i gornji pritisak", ozbiljan je kandidat za ubistvo u zatvoru. Ako on takav može da pobegne od ove države, onda ti izem državu. Sa slobode se brane i optuženi za teške ratne zločine (23 civila na Kosovu, od toga troje dece). Ali, ako ne bude Datuma, ako ove ekonomske mere budu smešne kao što izgleda da će biti, onda je ovoj vlasti Mišković najbolji predizborni adut. On je, kriv ili nevin, talac ovdašnje politike.
:cry:
Link to comment
  • 4 weeks later...

The Knight of the Fair Maid Delta je opet na konju.. :naughty:

Politika jemstva i druge računicedragoljub žarkovićNovac za Miškovića nije stigao sa Kipra, već iz tekućih, živih transakcija Kompanije koju bi neko da ubije da bi politički bio živ, živahan bolje je reći. Iz Kompanije najavljuju tužbu protiv medijskih špekulacija da je novac došao sa of-šor računa
Link to comment
The Knight of the Fair Maid Delta je opet na konju.. :naughty:
pa on makar jedini ima neku konkretnu korist od te djeve.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...