Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

85 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A sto je Zivkovic cekao sve ove godine da nam objasni™ ko je Beba? Sad ste me zajebali da procitam ceo intervju.

mislim da je on vec objashnjavao. a gde ima ceo intervju, pa da se i ja prevarim ^_^

Link to comment

A sto je Zivkovic cekao sve ove godine da nam objasni™ ko je Beba? Sad ste me zajebali da procitam ceo intervju.

Kad je Beba bio "njegov" onda je bio cool, sad kad nije, onda je stoka prodana. Sustinu je pogodio, samo je licemer u dusi.

Link to comment

Kad je Beba bio "njegov" onda je bio cool, sad kad nije, onda je stoka prodana. Sustinu je pogodio, samo je licemer u dusi.

 

kad je bio cool?

Link to comment

Objasnjavao on i za Bebu i za Cedu. Ja mu nisam verovao...

Jel imaš neki članak/link gde je opleo/objasnio po Čedi? Nisam u toku sa Živkovićem, a stekao sam utisak da su oni u nekom odnosu nenapadanja ili tako nečeg...

 

Mada je Čeda uvek bio laka meta.

Link to comment

Jel imaš neki članak/link gde je opleo/objasnio po Čedi? Nisam u toku sa Živkovićem, a stekao sam utisak da su oni u nekom odnosu nenapadanja ili tako nečeg...

 

Mada je Čeda uvek bio laka meta.

Nemam link, ali se dobro secam da sam bio (tada neprijatno) iznenadjen Zivkovicevim izjavama kada Jovanovic prvo osnovao frakciju, a onda i napustio DS.

Link to comment

Veri gud intervju - Jovo Bakić u najnovijem broju

 

 

KAD JE REČ O PODRŠCI ALEKSANDRU VUČIĆU, NIJE ONA TOLIKA KAKO SE OBIČNO MISLI. REČ JE OTPRILIKE O ČETVRTINI PUNOLETNOG GRAĐANSTVA. A ZAŠTO? ZATO ŠTO JE OKO POLOVINE GRAĐANA RAZOČARANO I NE PODRŽAVA NIKOGA. UBIJENI SU U POJAM I JOŠ NISU DOŠLI U ONO STANJE RAZDRAŽENOSTI KADA MORAJU DA SE ANGAŽUJU PROTIV VLASTI. A TO ĆE VREME DOĆI, JER AUTORITARNA, A NESPOSOBNA VLAST NESUMNJIVO MORA NAPOSLETKU IZAZVATI RAZJARENOST GRAĐANSTVA

Edited by Singer
Link to comment

Nemam link, ali se dobro secam da sam bio (tada neprijatno) iznenadjen Zivkovicevim izjavama kada Jovanovic prvo osnovao frakciju, a onda i napustio DS.

 

Ja se secam da je on bio dugo politicki mrtav, da su ga zvali samo oko 12.3. u TV emisije. Stvarno bih voleo da procitam neke izjave kontra Cede i Bebe, pa ako neko naleti na link nek okaci (ili posalje pm da ne trolujemo ovde).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...