Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

85 members have voted

  1. 1. Čitate li Vreme?

    • prestao kad je otišao P. Luković
    • prestao 5.10.
    • prestao 12.03.
    • čitam i dalje
    • nikad počinjao


Recommended Posts

Jepte se, izašao sam da kupim novine radi tog teksta, daleko od tog da volim Bazdulja, ali volim taj album. Taj album je dušu dao da se knjiga o njemu napiše, šteta što nisu onaj artwork objavili kao poster  :lolol:

Link to comment

Evo sad sam otvorio da do kraja pročitam Mirka.

 

Zanimljivo, imao sam pretplatu (net) do sredine jula, ali su bili tako smorili u junu da posljednjih nekoliko brojeva nisam imao živaca da pročitam. A sad, podigli nivo zanimljivosti i kvaliteta tekstova, ali i pretplatu.  <_<

Link to comment
  • 3 months later...

Đoko Vlah odličan u današnjem Vremenu.

jbg, trebao je da se dogodi vučić da bi počeo nešto smisleno da piše. mada i u ovom članku često beži u patetiku i plačipičkost.

Link to comment
  • 4 weeks later...

 

govno članak o SW :thumbdown:

 

Jbt, samo ovaj isecak koji moze da se procita na sajtu, a da se ne plati, je govno. Stevan Filipovic, u Danasu od juce, je isto kenjao solidno, uz par pristojnih zapazanja (pre svega u vezi Kajlo Rena). 

Link to comment

Ajoj, pa to NG broj izašao ranije?

 

Ko su autori dva pomenuta članka?

Đorđe Matić je napisao o Arsenu i kantautorima, a dr Saša Mirković se prosrao o SW.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Bili su ispratili Arsena i kad je preminuo sasvim pristojno. Moram sutra da provjerim to pisanje.

Ne znam ko je dr, imao sam druga dva favorita kao odgovor ko je pisao o SW, tipovao sam da je doktor opšte prakse Bazdulj ali on je vjerovatno dobio svojih 14 stranica za neke druge stvari.

 

Prošli broj je bilo simpa osvrt na ploču Buldožera, ponekad me iznenade tim osvrtima na stvari od prije 30-40 godina mada je to generalno znak nedostatka ideja ili da im je mrsko da rovare po novim stvarima.

Link to comment

Bili su ispratili Arsena i kad je preminuo sasvim pristojno. Moram sutra da provjerim to pisanje.

Ne znam ko je dr, imao sam druga dva favorita kao odgovor ko je pisao o SW, tipovao sam da je doktor opšte prakse Bazdulj ali on je vjerovatno dobio svojih 14 stranica za neke druge stvari.

 

Prošli broj je bilo simpa osvrt na ploču Buldožera, ponekad me iznenade tim osvrtima na stvari od prije 30-40 godina mada je to generalno znak nedostatka ideja ili da im je mrsko da rovare po novim stvarima.

 

da, ovo je slična stvar samo sa osvrtom na evropske kantautore okudžavu, visockog, endriga, tenka, aznavura i naravno arsena. vrlo informativan tekst.

 

s druge strane hejtersko proseravanje dr-a je površno smeće koje je nekim čudom prošlo lekturu i uredničko čitanje.

npr:

 

 

Da su Solo i Leja svom Benu pravovremeno nalupali par šamara dok je još bio mali, Kajla i filma ne bi ni bilo. Međutim, izgleda da je vaspitno šamaranje zabranjeno ne samo u našoj već i u drugim galaksijama pa se sve zamrsilo.

 

da li je moguće da se u vremenu propagira nasilje nad decom na ovakav način.

 

pa onda:

 

 

Nego, da se ponovo vratimo na staro pitanje: šta je bolje, Ratovi zvezda ili Zvezdane staze? (wtf)

 

itd.

Link to comment

Priznajem da mi ne pali lampicu ko je dr Saša Mirković, a gugl na prvih par strana izbacuje svinjsku glavu iz Zaječara (jedini koji izlazi još je ovaj što je bio neko mudo na B92), ali ovi i ovakvi fulovi su nivo rasprave na prelazu iz osnovne u srednju 

Link to comment

Priznajem da mi ne pali lampicu ko je dr Saša Mirković, a gugl na prvih par strana izbacuje svinjsku glavu iz Zaječara (jedini koji izlazi još je ovaj što je bio neko mudo na B92), ali ovi i ovakvi fulovi su nivo rasprave na prelazu iz osnovne u srednju 

 Mozda zato sto je 

dr saša marković

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...