Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

videla i sliku i sve al džaba - otkako sam pročitala ovo o plavom mantilu pred očima mi isključivo radmilović iz majstori majstori, sa sve ženom i paketom aranžmana  ^_^

btw, i na onoj slici u vremenu je u nekom plavom kardiganu. voli čovek. inžinjersko plavo- to treba da se uvede kao nijansa... :D

 

inžinjeri i nisu za bolje :fantom: 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ziv nisam sta ima B.Lekic da kaze...

 

 

Hajdemo onda tim putem. Šta je to Vučić dobro uradio do sada?

Mislim da on ima mnogo bolje namere nego što i sam pokazuje, jer ne može da pobedi sebe. Verujem da će oni koji ga ne vole meni da zamere na ovakvim rečima, što govori da nismo spremni da prihvatamo različitosti. U svom novinarskom poslu trudila sam se da prihvatam različitosti: iako sam nedvosmisleno imala svoj stav, poštovala sam pravo drugog da o tome ima sasvim drugačije mišljenje. Kad kažem da on ima bolju nameru nego dela, to i mislim. Ali, mislim i da je odgovoran za to što nema dovoljno dobra dela, kao što verujem da ima nameru.

Svima njima se posle izvesnog vremena sviđa da im ljudi oko njih govore kako su visoki, crni, sa zelenim očima. Vučić je prilično visok, ima smeđu kosu, ali nema zelene oči. I ne treba zbog toga da pati. Mislim da je dobro uradio to što je mnogo hrabrije ušao u nepopularne poteze, za razliku od prethodne vlasti od koje se to realno očekivalo i to, da budem precizna, od drugog mandata prethodne vlasti. Isto tako, činjenicu da u skupštini ima većinu koja može da izglasa da je zemlja četvrtasta, on ne koristi na pravi način. A ta većina podrazumeva enormnu odgovornost, jer imaš mogućnost da doneseš stvarne promene. Umesto toga, plašim se da će jednog dana zaista i da odluče da je zemlja četvrtasta.

Da li je Vučić opasan čovek?

Opasna je koncentracija moći u rukama jedne osobe, kako god da se ona zove. Nisam u skorije vreme imala prilike da ga vidim, ali nije mi delovao kao opasan građanin.

S druge strane, kada se u rukama jednog čoveka nađe tolika moć, a oni koji imaju obavezu da to kontrolišu, nemaju želju da svoju obavezu ispune – to je opasna stvar.

Uprkos toj količini moći, on i dalje ima potrebu da se stalno pojavljuje u medijima, da stalno nastupa...

Količina pojavljivanja će mu se obiti o glavu. O tome bi trebalo da vode računa ljudi kojima je posao da određuju meru njegovog pojavljivanja u medijima. Mislim da nije dobar lider onaj koji je kao Slobodan Milošević, koga u medijima nije bilo uopšte, a vedrio je i oblačio svakim sekundom našeg života. Ali, i preterano pojavljivanje imaće kontraefekat.

Ili ja ne znam ništa o medijima, a bojim se da znam.

Čisto hipotetički, kada biste postali medijska savetnica Aleksandra Vučića, šta biste prvo promenili?

Prvo bih promenila bravu na vratima njegovog kabineta, jer verujem da bi treskao vratima ako mu se ne bi svidelo ono što bih mu ja rekla.

 

Link to comment

e zivote ako je djordjije proizveden za drzavnog neprijatelja :lolol:

 

 

 

edip. sirota b lekic, za svaki sluchaj. od ovih rechi bash moze da se strada -_-

 

(pa sad kad se iskorelishem oko ovog prvog i ovog drugog mislenja, to je onda sve zajedno to :lolol:)

Edited by gospa buba
Link to comment

ja pročitao intervju i pitam se još šta je lekićki il je omatorila il je oprezno politički korektna kad ono... ni manje ni više otvorena pozicija za direktora RTS-a! :lolol:

Link to comment

ja pročitao intervju i pitam se još šta je lekićki il je omatorila il je oprezno politički korektna kad ono... ni manje ni više otvorena pozicija za direktora RTS-a! :lolol:

pa nema tu shta da se omatori, samo je pitanje jel oce u igru ili nece u igru.

da parafraziram n+1 put druga balzaka, vishe se kalja onaj u kochijama neg onaj shto ide peshke <_<

 

taman chovek pomisli da nije ostao niko vishe od perja demokratije, ko bi mogao da proba da se proda, kad ono izbunari se neko -_-

 

sasrecom, uostalom, mozda bi bila bash dobar direktor :unsure:

(mada, realno, tijanic je prostim chinom preseljenja u vechna lovishta, na neki misteriozan nachin podigao kvalitet te televizije za red velichine. ko sad sedi u njegovoj stolici? mozda bi taj trebalo da ostane <_<)

Edited by gospa buba
Link to comment

pa nema tu shta da se omatori, samo je pitanje jel oce u igru ili nece u igru.

da parafraziram n+1 put druga balzaka, vishe se kalja onaj u kochijama neg onaj shto ide peshke <_<

 

taman chovek pomisli da nije ostao niko vishe od perja demokratije, ko bi mogao da proba da se proda, kad ono izbunari se neko -_-

 

sasrecom, uostalom, mozda bi bila bash dobar direktor :unsure:

(mada, realno, tijanic je prostim chinom preseljenja u vechna lovishta, na neki misteriozan nachin podigao kvalitet te televizije za red velichine. ko sad sedi u njegovoj stolici? mozda bi taj trebalo da ostane <_<)

Ne taj ide u penziju a ionako je bio V.D. ...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Novi broj posvecen 80 godina od Kisovog rodjenja. Jutros krenem na posao, onako bunovan kupim na keca i momenta kako sam uzeo novine u ruke shvatim da bi to pisanije moralo biti povereno Bazdulju (u pocetku meni dragom, dok nije poceo da izlazi iz frizidera), ali ima (pored Bazdulja i Mark Tompsona) i 2 eseja Bozo Koprivice i Stanka Cerovica (drugi gospon mi je nije poznat, mozda Stojanov brat)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...