Jump to content
IGNORED

Popis 2011, 2022. itd.


salerokada

Recommended Posts

50 minutes ago, levi said:

popisivačica ostavila broj na oglasnoj tabli u zgradi, pozovem kažem može da dođe poslepodne, ona kaže možemo to da obavimo i telefonom, reko može

Mani slično, ostavio čovek u sandučetu broj...

 

Jedino što sam tražio da mi pošalje legitimaciju na viber...  Kaže dolazio 4-5 puta, ja kažem, jeste, ne radi zvono na kapiji da me ne bi smarali iz SNS-a, on počeo da se smeje...

Link to comment
1 hour ago, Lena said:

kako stvari stoje, i ja sam kandidat za taj vaš pokret.

mi ćemo biti marije iz otpisanih pošto kod majora gavrilovića ne verujem da je bilo žena

 

ni kod mene ništa nisu ostavljali ni na tabli ni u sandučetu, a što ću da se cimam da ih zovem i da popunjavam onlajn to će da izvine

  • +1 1
Link to comment

ovo je neka judurma što bi reko kristijan golubović. sećam se one prve nedelje popisa, posle prvog vikenda, objavljeno je da ide ko po loju i da je popisano 500 hiljada stanovnika... sad posle tri nedelje, koga god pitam, niko nije popisan. ima da izmisle da nas ima 17 miliona.

Link to comment
  • •  За 20 дана пописано је око 4.700.000 становника што је око 65% у односу на број становника из Пописа 2011.
  • •  За 20 дана пописано је око 2.430.000 станова што је око 75% у односу на број станова из Пописа 2011.
  • •  За 20 дана пописано је око 1.800.000 домаћинстава што је око 72% у односу на број домаћинстава из Пописа 2011.
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Meni bila neka zena pre mozda dve nedelje, popisala i mene i kevu koja nije bila tu, sve za nekih 10-12 minuta. Da ga jebem ako je bilo vise od 25-30 pitanja, cenim da je ostalo sama popunila kako joj se cefnulo. Ili je bila nekom prevarantkinja koja je iskoristila popis da osacuje stanove i kasnije tipuje za kradje, ko zna.

 

Ne priznajem popis, racunajte me za stranku. 

  • Haha 2
Link to comment
  • aram changed the title to Popis 2011, 2022. itd.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...