Jump to content
IGNORED

Popis 2011, 2022. itd.


salerokada

Recommended Posts

Ovo su dosta bolji rezultati od ocekivanih.

Sa demografske strane definitvno je bolje za Srbiju sto nije u EU. Kada se pogledaju rezultati iz Bugarske i Hrvatske, Srbija 2021/2022 bolje stoji, narocito od Hrvatske, koja cak ima u apsolutnim brojama skoro isti pad kao Srbija iako je demografski znacajno manja. Bugari mislim prvi put u poslednjih 100 godina imaju manje stanovnika od Srbije bez da se racuna Kosovo.

  • Haha 5
  • -1 1
Link to comment

Sto se tice pregleda po oblastima, par vecih centara privlaci ljude, ne samo BG i NS. Bosnjake privlaci NP, dok se ostatak oblast prazni.  Ljuudi zele da zive u centrima gde ima svega, komodit. Doduse tu se ne moze ocekivati veci natalitet, gradovi i stanovi to onemogucavaju, cak i da znacajno skoci standard.

Link to comment
21 minutes ago, pasha said:

Ovo su dosta bolji rezultati od ocekivanih.

Sa demografske strane definitvno je bolje za Srbiju sto nije u EU. Kada se pogledaju rezultati iz Bugarske i Hrvatske, Srbija 2021/2022 bolje stoji, narocito od Hrvatske, koja cak ima u apsolutnim brojama skoro isti pad kao Srbija iako je demografski znacajno manja. Bugari mislim prvi put u poslednjih 100 godina imaju manje stanovnika od Srbije bez da se racuna Kosovo.

Zato je vala Psiho i štelovao ovo...

  • +1 2
Link to comment

jebi ga, nismo slusali ratka dmitrovica i vucica* od pre par nedelja na vreme, mada ocekujem bolji prirudni prirastaj za 6 do 11 meseci najvise.

ne znam kako ste se i da li ste se jebali, kurcem u picku i obrnuto, ali mislim da cu pocrkati.

 

*zvaljavu spodobu

Edited by holden kolfild
Link to comment

super stoji srbija, josh bolje ce da stoji ako iseku shengen, boli dupe holandjane shto nemcima nema ko da brishe dupe, kod kuce da se sedi, ima super da bude u tom demografskom smislu. buduci da se za sibir niko ne interesuje :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, slepa živana said:

emilija-popadic-sign-of-the-cross.gif

 

sto se (najbolje) srbi bore kad...

 

@gospa buba imaju holandjani i ostali francuzi dosta briga oko ko ce da brise njihova stara dupeta, ne mogu valjda da emparisu s nemcima i ostalim englezima.

nama je sengen uglavnom sluzio da se malobrojni bez mnogo cimanja svrckaju, a mnogobrojni umajstorisu koekude po obecanoj zemlji evropskoj.

 

kako, niko nece u sibir? ocu ja, s evencima da dizem sator. i da mi daju da obucem sve ono njihovo. :wub:

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

U drugim vestima, ja ostah nepopisan, tako da ovi rezultati ič ne valjaju 

Quote

baza podataka dobijena direktnim popisivanjem dopunjena je podacima iz administrativnih evidencija

biro rada, pio fond, rffzo, katastar...

Link to comment
  • aram changed the title to Popis 2011, 2022. itd.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...