Jump to content
IGNORED

Popis 2011, 2022. itd.


salerokada

Recommended Posts

Just now, jms_uk said:


Kako si prijavljivao trajni boravak u inostranstvu? Ili mislis na to da si se odjavio?

Koliko znam, ima samo ona prijava za boravak duzi od 90 dana?


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Da, u pravu si. Sve je to privremeni boravak u inostranstvu duži od 90 dana. 

Napravio sam saobraćajni prekršaj tokom odmora u Beogradu i vratio se u Austriju. Oni me tražili na adresi na kojoj sam bio prijavljen pošto se nisam odazivao i zbog toga sam popio neku kaznu za lažnu adresu ili kako se to zove. U sledećem dolasku sam  prijavio boravak u inostranstvu i posle izvadio dokumenta ovde i pisalo je Austrija za adresu. Nisam imao više nikakvu adresu u Srbiji. Novu turu dokumenata sam hteo da izvadim u Srbiji i tu su me naterali da se prijavim da sam se vratio iako sam im rekao da sam tu samo na odmoru. Sad se vodim kao da živim kod brata u stanu. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

 

To znaci, ako sam iz Kikinde, a zivim u BG, popisivac me popise u BG, a onda onaj u Kikindi me popise jer su me roditelji prijavili tamo?

 

Da, česta situacija u popisu, posle vrše ukrštanje podataka i brišu duplo popisane.

Link to comment

imamo pad stanovnika i uporedo porast stanova za 12% u odnosu na 2011, dokaz da se u srbiji bolje živi :D

- veća je komocija, roditelji mogu da izgrade kuću ili kupe stan svakom potomku, za razliku od ranijih vremena i posle kažu da smo siromašna zemlje da nema od čega da se živi, a ono bup 400k stanova više za 11 godina :happy:

Link to comment

za 30 godina će nas biti 5 milona, od toga 3,5 miliona u Beogradu, a od toga 2 miliona u centralnim opštinama, a od ostatka države možemo da napravimo parking, pošto će Beograđani imati 10 milona vozila :D

 

kako prolazi koja godina, radikalzuje se moj plan o napuštanju Beograda, odnosno izmeštanju u neko drugo mesto. Beograd je nekad bio strava, sad je strava i užas, a šta će biti ne smem ni da pomislim. umesto da raste u širinu, ako već mora da raste, on raste u visinu, svi se zdudavaju na malom prostoru, kao košnica, kvalitet života opada, pa taman i ako živiš u fensi gajbi od pola miliona evra

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

ko u ove cifre poveruje, reptilijanci i zemlja kao ravna ploca ce mu biti  vise nego realni...

 

btw dovoljno je ispratiti kako je pusten balon sa cifrom - cini mi se da je kockasti iz CESIDA pre neku nedelju krenuo sa ovim ili slicnim brojevima 

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, Heaviside said:

Da, u pravu si. Sve je to privremeni boravak u inostranstvu duži od 90 dana. 

Napravio sam saobraćajni prekršaj tokom odmora u Beogradu i vratio se u Austriju. Oni me tražili na adresi na kojoj sam bio prijavljen pošto se nisam odazivao i zbog toga sam popio neku kaznu za lažnu adresu ili kako se to zove. U sledećem dolasku sam  prijavio boravak u inostranstvu i posle izvadio dokumenta ovde i pisalo je Austrija za adresu. Nisam imao više nikakvu adresu u Srbiji. Novu turu dokumenata sam hteo da izvadim u Srbiji i tu su me naterali da se prijavim da sam se vratio iako sam im rekao da sam tu samo na odmoru. Sad se vodim kao da živim kod brata u stanu. 

Koliko zajebancije za izbegavanje jedne saobraćajne kazne :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Profesionalac said:

Koliko zajebancije za izbegavanje jedne saobraćajne kazne :fantom:

:lolol:

Javio sam se policiji po naredbi i platio kaznu plus kazna za lažnu adresu tj. neprijavljivanje boravka u inostranstvu. Sad sam opet u tom prekršaju.

Link to comment
22 minutes ago, Heaviside said:

:lolol:

Javio sam se policiji po naredbi i platio kaznu plus kazna za lažnu adresu tj. neprijavljivanje boravka u inostranstvu. Sad sam opet u tom prekršaju.

Mda, kakogod... :rolleyes:

Heavi, Terziću! :laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...