Jump to content
IGNORED

Da li ste prestali da konzumirate mlečne proizvode?


mraki

Da li i dalje konzumirate mleko i mlečne proizvode?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    17

  • duda

    12

  • ToniAdams

    11

  • cmrlj

    11

Top Posters In This Topic

je l koze isto ispaljuju brabonjke? mislim da ima neki radijus od centra u koji ne sme domaca zivotinja, ali ako je proglasim za kucnu ljubimicu mozda prodje bez problema. i kuce ce da se zdruzi cim skapira da je koza izvor mleka.
Idi češće u zoo vrt, u baby zoo su one male patuljaste kozice. Pravi se da ih maziš pa krišom poturi koficu ispod. Edited by Valkyrie
Link to comment
Idi češće u zoo vrt, u baby zoo su one male patuljaste kozice. Pravi se da ih maziš pa krišom poturi koficu ispod.
Nisu im toksični brabonjci? Do jaja, fala za info!
Link to comment

imama imlekov iriski sir, a dolaze mi neki gosti. sad ne znam da li je glupo da to koristim kada pravim veceru. sto vise kenjaju o tome to manje informacija imamo.

Link to comment

kad je pukla afera batalio mleko (za kakao i griz) koji mi cine verovatno najveci % ishrane pored obroka baziranih na hlebu, batalio kefir na koji sam prakticno hooked, sireve koje relativno cesto jedem sam nastavio da jedem jer su iz Segedina i ostao samo na mleku za kafu (onoj Imlekovoj Cafe kravici sa 3.8 ml. masti) koju popijem 1 tetrapak za mozda nedelju dana.no sad posle navoda da koncentracija ide i do 7 vise od dozvoljene, bogami bataljujem i ovu kravicu.

Link to comment

a meni je taj uzasan, ko sto sam nekoliko puta ponovio na ovom forumu :Dmisiiim bez zalazenja u kefirometriju, al imo Campinin kefir je previse lajt varijanta 1 originalno vrlo raw proizvoda; korporativno apropriranje lokalno autenticnog stripped out of its essence za potrebe delikatnih probava kilavih Zapadnjaka. mogu da se opkladim da bi pravi, zadrigli kozopamprcitelji sa severnog Kavkaza gnusali takve ideje kad bi uopste znali za njeno postojanje. na onom Balansovom makar stoji upozorenje da je ambalaza napuhla "zbog prirodnih karakteristika svojih enzima", a Campinin je skroz 'civilizovan' i u tom pogledu, bljaks. najbolji kefir koj se pojavio kod nas onaj Imlekov od 1/2 l kojeg vise nema nigde.

Link to comment

Redukovao sam kupovinu proizvoda prevaranata koliko je to moguće - nemački i holandski kačkavalji u Maksiju koštaju otprilike 10% više od onih Imlekovih artikala tako da promena potrošačkih navika svakako neće biti neka prevelika žrtva. Jogurta ću se odreći dok ne ispitam ko me je sve lagao prodajući mi neispravnu robu. Mleko ionako ne konzumiram osim u izuzetnim situacijama. Najžalije mi je kiselog mleka, ali šta sad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...