September 18, 2025Sep 18 1 hour ago, DrIlic said:Jel se to Happy oteo kontroli?https://x.com/sergioni007/status/1968559051207229626?s=46odavno su vesti na Happiju uravnoteženehttps://parapsihopatologija.com/topic/21212-gra%C4%91anski-protesti-u-srbiji/page/6079/#comment-6401494ni u onim talk-shit-show emisijama se ne vrti isti gosti sa dna kace kao na Pinku Kuriru i Informeru. jedino ona emisija o ratu u Ukrajni je totalni udbaški kgb ventil
September 18, 2025Sep 18 Čak su našli i spikerke koje znaju da čitaju… Edited September 18, 2025Sep 18 by mraki
September 18, 2025Sep 18 Pa ne bih onda rekao da ugovaraju novi ugovor. Ko zna sta oni znaju sta mi me znamo
September 18, 2025Sep 18 Happy ima 3 sata programa dnevno koji uredjuje FSB 1/1...na temu ko ovim i sta porucuje i zasto se tome ne treba radovatiUz to u MTS paketu postoji x izmisljenih Happy kanala ( muzika, zivot, reality i jos ) za koje Peconi od Telekoma uzima kintu - ako ih ne budu dirali, a nece, znaci da je zvalava kuckica dobila samar i shvatila to sto je trebalo da shvati!
September 19, 2025Sep 19 8 hours ago, ducca said:Verovatno je vreme za novi poboljšan ugovor pa praktikuju staru Kurirovu taktiku.Srbijo Izvini II
September 19, 2025Sep 19 Računi firme "Ideogram", koja je vlasnik TV Hepi, u blokadi su već 29 dana.Na sajtu Narodne banke Srbije, u delu koji se odnosi na prinudnu naplatu, navodi se da je ukupan iznos blokade 2.037.805 dinara.Prema dostupnim podacima, poverilac je Poreska uprava, odnosno filijala u Zemunu, a može se zaključiti da je razlog neplaćen porez na dobit pravnih lica.
September 21, 2025Sep 21 Taman Šolak da ih otkupi. Pricalo se da mu neki rusi peglaju račune, kolko sam uhvatio na X.
September 21, 2025Sep 21 I ja mislim da bi se moglo desiti nesto nemoguce, i da Solak kupi "Nesrecnu TV". Zvalavi psihopata bi se 100% slogirao!
September 21, 2025Sep 21 šanse za to su jednake šansama da g. ranković lansira u orbitu šatl sa ljudskom posadom
September 21, 2025Sep 21 Znam da je ideja ravno jednoj utopiji, ipak razmisljati se moze i da je Srbija jedna drugacija i "prava drzava", ko bi mogo takav scenario da spreci?
September 21, 2025Sep 21 pa u tom scenariju gospodin ranković bi bio stanovnik zabele/sremske mitrovice
September 22, 2025Sep 22 To da je Peconiju blokirana firma zbog dugovanja za porez je baš zanimljivo.Pošto jedna stvar je bila sa Peconijem "sigurica", to da će platiti državi kintu...Mislim, oni su napravili kopiju Hepija na Telekomovoj platformi ovaj NewsMax balkans, to su ti gosti, to je to razmišljanje... Ljudi na vrhu su sa hepija, sad ih dovlače još više, čerupaju Peconija...Plus AV je batalio redovna gostovanja kod Marića...
Create an account or sign in to comment