Jump to content
IGNORED

Happy TV


salerokada

Recommended Posts

Nije bilo topika za Milomira Marića. Sada mu se pridružio i Malagurski.Tu su i najave za vesterne i... "vruće noći u februaru uz najbolje erotske filmove".Mislim da Happy Tv zaslužuje svoj topik.Ovo je bilo sinoć:

Реприза треће епизоде емисије "Револуција" режисера Бориса Малагурског на Happy TV у уторак, 12. фебруара, у 15:00.Тема емисије: Ћирилизација Србије.Гости: Андреј Фајгељ, директор Културног центра Нови Сад и Драгољуб Збиљић, Удружење "Ћирилица".
Za početak Malagurski čuva srpski nacionalni identitethttp://www.youtube.com/watch?v=73tEA2Wv7ZQ :rolf: Edited by salerokada
Link to comment

Meni je taj Peconi najgluplji gazda televizije u bližoj istoriji - potpuno je fascinantan broj preskupih i neuspešnih Marićevih pokušaja za podizanje rejtinga i opet su komercijalno dno koje niko ne gleda.

Link to comment
Meni je taj Peconi najgluplji gazda televizije u bližoj istoriji - potpuno je fascinantan broj preskupih i neuspešnih Marićevih pokušaja za podizanje rejtinga i opet su komercijalno dno koje niko ne gleda.
Neverovatna količina para koja je tamo skrkana, a gledanost- ništa...
Link to comment
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

mislis zasto ima nacionalnu frekvenciju?:)

jer rtv nema

 

(neka ih sve, kad iskljuce chot za mesec dana necu vishe imati nijedan kanal, i posledicno - ni tv, vreme je za novo vreme ^_^ )

Link to comment

Чађава механа је најбоља емисија икад (смајли игра колце у сали за свадбе)

Edited by vathra
Link to comment

Svaka čast gospodinu Mariću i njegovim emisijama koje su možda i najzanimljivije u celokupnom TV programu 

 

marić je apsolutno najgora pojava u medijima i najniži oblik postojanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...