Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

Moldavija je u planu ove godine
sta da ti kazem, pripazi se :naughty:

imam kolegu koji dosta cesto ide tamo i kaze da sve izgledaju ovakofoto3.jpga da pri tom uopste nisu sponzoruse.

Edited by aram
Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

Pa to je ono što sam probala da kažem pre par strana, kada su neki ljudi počeli da komentarišu u stilu da im se povraća po ljudima koji ne bi išli u zemlju gde se ne osećaju sigurno, gde vladaju zarazne bolesti koje im nisu po ukusu, ili šta već. To je malo grubo zvučalo, i unosi potpuno nepotreban ton raspravi, prosto svako ima svoj senzibilitet i turistička očekivanja, interesantno je bilo za čitanje o tim razlikama.
opet, kako ko gleda na ton rasprave. meni je zasmetalo to sto se necija licna percepcija sigurnosti pokusala uspostaviti kao opsti aksiom sigurnosti - koje zemlje jesu i koje zemlje nisu sigurne. procitaj kako je gore napisao kojot - covek pominje zemlje u kojima se ne oseca sigurno, a ne pokusava da generalizuje "nesigurne" zemlje. da je tako bilo receno, ne bi ovde pominjali predrasude i to one daleko opasnije od turistickih.
Link to comment
Jms, pod hitno da zakrpiš tepih - pravda za Mongoliju i Molldaviju.A i rimuje se, xixixi.
te 2 je najlakše zaobići... mada je Moldavija ostala u mom sećanju kao hit posle jednog dokumentarca sa onim našim pustolovom, onim sa širokom vilicom.ja do 14 zemalja dogurao, ima nas dosta sa tom brojkom
Link to comment

Ma, jebo sigurnost i predrasude... Pitanje je bilo Gde Vam Se Ne Ide?... Eto, meni se ne ide tamo gde sam reko a ide mi se tamo gde sam takodje reko.Ne kazem da ne bih otiso ali bih, da biram, pre isao negde drugde. Nem nista protv nasmejanog Bangladesa ali mi se vise gleda London. Na mesta na koja mi se bas nesto i ne ide sam isao jednako koliko i na ona gde mi se jako ide...

Link to comment

Ja prilično bijednih 18, računajući ex Yu. Ko što sam rekla, samo Evropa i USA, a u USA samo 4 države. Ali od tih 18 sam živela u 4. Živela, ne as in ostvarivala fiziološke funkcije neophodne za održanje u životu, nego as in plaćala račune i gym membership. Shvatila sam da ne volim da budem turista. Prevelik je to pritisak, grize me uvek savest što moram da spavam.

Link to comment
The Montenegro girls like flowers, especially roses
:lolol:
When you return to your country, keep writing or calling the girls in Montenegro because they have strong feelings towards you. If you’re still in love, invite her to your country to teach your future wife your country. If you are from USA your girlfriend can stay with you in the U.S. for 90 days before you make a final decision for marriage. The visa requires that your girlfriend is that you marry her within 90 days or the girls of Montenegro must return to their country.
prakticni saveti :) Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...