Jump to content
IGNORED

Cloud Atlas (2012)


Duci Simonovic

Recommended Posts

zaostala seljanko! :lolol:
Pa ja vidim da Ravanelli i ja nikako ne mozemo da se slozimo, jos od fashion blogerki, preko hranjenja gladnih macaka pa evo ni na filmu, ali sad mi je jasnije zasto - na voli covek ljude sa sela pa to ti je!
sad vas se skupilo taman za kolo.
Kapljice u okeanu, Miraleme, kapljice u okeanu... skupljamo se... :D
Link to comment
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    26

  • Miralem

    17

  • kim_philby

    14

  • Ravanelli

    14

dodjoh samo da kazem da sam gledao film i da mi se dopao jako. necu da diskutujem o filmu na PPP-u (lekar mi zabranio), ali eto, da malo nerviram Miralema.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
pa pisali su nesto o tome miralem i ravanelli, blejd raner (replikanti), kapetan kuka (penjanje na jarbol i spustanje), cica tomina koliba (crnac moze biti dobar covek), boj na kosovu (zli konjanici napadaju dobre junake), prisila kraljica pustinje (pederastija u sluzbi umetnosti), reklama za range rover (prolazak kroz zatvorenu kapiju)..... i tako dalje, ima onoliko
i da umalo da zaboravim - drive (kada ona vozi bubu preko mosta u san francisku i zapada u probleme u voznji)....
Nadam se da shvataš koliko je besmisleno ovo što pišeš.Uzmi sad svaki od filmova koji si naveo pa utvrdi koliko su "originalni".
Link to comment

Ok je film, ali cu morati da ga pogledam jos jednom, da bih pazljivije izanalizirao zasto se ko reinkarnirao u koga.. gledajuci film nisam zeleo da se zamaram time, da mi ne bi pobegaoenivej, mozda je bila ova slika_1351547825.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...