Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

37 minutes ago, pbg12345 said:

jesi ti u stanju napisati post u kom svaka recenica nije laz?

 

pored gomile spinovanja, bolje da si odgovorio na jednostavno pitanje koje zapravo jeste ovde tacka oko koje sporimo, a ono glasi: jel postoje okolnosti, odnosno u konkretnom slucaju zlocinac na celu drzave kome nije pozeljno nositi darove?

 

Sve što sam gore naveo je jasno napisano na prethodnim stranama. To što je tvoja uža specijalnost i zaštitni znak da svaki put kada dobiješ repliku na nešto što si napisao uzvratiš sa: "Gde sam ja to rekao?", nije moj problem. Sama činjenica da si u raspravu na temi o odbojci utrčao sa Hitlerom govori više nego dovoljno.

 

Što se tiče tvog pitanja, odgovor je veoma jednostavan: postoje takve okolnosti. S tim da su i pitanje i odgovor irelevantni jer u slučaju srpskih odbojkašica takvih okolnosti naprosto nema.

 

Eto, sad imaš i odgovor pa možemo da batalimo dalju raspravu.

Link to comment

pa onda tako reci, ti nemas problem sa vucicem

jbg, neko drugi ima i gadno mu je da vidi da dobija darove od odbojkasica koje su koliko juce osvojile ep

 

a deo onogo sto si naveo je napisano od strane vise korisnika, traziti doslednost izmedju postova vise razlicitih korisnika foruma je prilicno promaseno

drugom delu si dao neko svoje slobdno tumacenje, jer naravno bolje ti znas sta je neko drugi napisao nego sam autor napisanog

jos taj ima smeslosti da se zali na tvoje tumacenje, krajnje drsko, nema sta

Link to comment
2 hours ago, miki.bg said:

Evo ova studija kaže da žive duže.

 

 

https://www.bmj.com/content/345/bmj.e8308

 

Studija nema veze sa onim što smo ja i Filozof rekli, jer gleda olimpijce od 1898...sport, pa i profesionalni (a OI su do pre 20ak godina forsirale amaterizam) iz recimo 1925. i danas - niđe veze. Pritom Olimpijada ima masu nekih sportova koji su amaterski u suštini, i koji i ne iziskuju ogroman fizički napor (recimo streljaštvo).

 

Ono što je relevantno za našu tvrdnju je vrhunski profesionalni sport u poslednjih 30-40 godina, a naročito poslednjih 20.

 

Za neke sportove se zna da loše utiču na srce npr. vaterpolo (a i generalno meni profi vaterpolisti u penziji izgledaju najgore, valjda pošto je jako zahtevan sport naučili su tonu da jedu, i kada prestanu aktivno da se bave više nema ,,potrošnje", a prehrambene navike ostaju u većoj meri...ne znam, nagađam).

Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

Imam problem sa Vučićem. Nemam problem sa odbojkašicama.

 

ne smeta ti da ih vidis kako mu nose poklon?

 

mene je bukvalno sramota sto nam je on predsednik drzave

i onda kad vidim da neko trenutak slave iskoristi tako da ide njemu na noge i dariva ga, pa ne znam, bas jadno

 

poklanjanje dresa ne spada u neki "obavezan ceremonijalni program prema predsediku drzave"

to je vise od toga, licni poklon jebenom vucicu

Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

 

ne smeta ti da ih vidis kako mu nose poklon?

 

Nije mi drago što su mu odnele poklon i nemam zbog toga problem sa njima. Gotivne su mi danas isto koliko su bile i pre nego što su mu odnele poklon.

Link to comment

pa dobro i to je nesto, pre neki dan si bio ravnodusan

 

nisam ni ja rekao da ih treba pobiti zbog toga, niti po ko zna koji put nisam ocekivao od njih da ruse vucica, jer to i nije posao odbojkasica

samo mi je ocigledno vise zasmetalo

Link to comment
22 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

poklanjanje dresa ne spada u neki "obavezan ceremonijalni program prema predsediku drzave"

to je vise od toga, licni poklon jebenom vucicu

 

Drago mi je što još neko vidi ovakve, ono, očigledne stvari, ali nekima se izgleda mora crtati

Link to comment
20 minutes ago, Redoran said:

 

Nije mi drago što su mu odnele poklon i nemam zbog toga problem sa njima. Gotivne su mi danas isto koliko su bile i pre nego što su mu odnele poklon.

 

Imaš li problem sa onima koji su autobusima dovedeni iz raznih provincijskih mesta  na miting SNS-a da aplaudiraju i viču "Živeo Vučić" ( bez obzira na razlog )  i ako imaš, u čemu je  razlika između njih i profi sportiste koji je uradio ovo što su uradile odbojkašice pa sa jednima imaš a sa drugima nemaš problema.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

kada igras za reprezentaciju postoji odredjeni protokoli i pravila ponasanja koji odredjuje sportski savez te reprezentacije, dakle ako nekog treba kriviti to je odbojkaski savez i njegovi funkcioneri, a ne odbojkasice licno

Link to comment

Poklanjanje dresa predsednicima je uobicajena praksa svuda. Dakle, sam poklon ne moze da bude sporan. To sto su stavili broj 1 jeste podizanje nivoa dupeuvlakastva, a za to je odgovoran onaj koji vodi savez..

Link to comment
13 hours ago, Redoran said:

 

 

Pročitali smo i da nije frka što su košarkaši sa prethodnim srebrom otišli kod Vučića. Pazi objašnjenje: popularni su pa im se može. Jebotesvetipantelejmon.

 

 

 

 

Gde je bilo ko na ovom topiku opravdavao drugačiji odnos javnosti prema košarkašima ili fudbalerima s jedne strane i odbojkašicama i Španovićki s druge strane u ovakvim situacijama?

 

Ja sam samo izneo neko nagađanje zašto to ta razlika postoji, nisam rekao da je OK. Štaviše rekao sam da bi isto ovako popizdeo da su košarkaši odneli dres, tj. da recimo Jokić i Bogdanović kliberući se poklanjaju diktatoru "Vučić 1". Mene bi lično zapravo to još i više pogodilo.

 

Dakle ljudi su iznosili objašnjenje za stav javnosti, nisu ga opravdavali niti rekli da je to OK.

 

Ostaću samo na tome, jer zaista nema snage da se bavim svim ostalim glupostima i izvrtanjima koji si napisao u ovom postu

Link to comment

Pa čiji je stav da svu razliku između neutralnog protokola i onog najgoreg uvlačenja čini to da li je u poklon paketu timska zastavica sa autogramima ili dres sa brojem 1? Da li je to stav javnosti ili tvoj stav?

 

Link to comment
27 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Imaš li problem sa onima koji su autobusima dovedeni iz raznih provincijskih mesta  na miting SNS-a da aplaudiraju i viču "Živeo Vučić" ( bez obzira na razlog )

 

Nemam problem sa njima. Imam problem sa vlašću i kriptoelitom iz koje vlast dolazi, a ti iz autobusa nisu ni jedno ni drugo.

Link to comment
8 minutes ago, Redoran said:

Pa čiji je stav da svu razliku između neutralnog protokola i onog najgoreg uvlačenja čini to da li je u poklon paketu timska zastavica sa autogramima ili dres sa brojem 1? Da li je to stav javnosti ili tvoj stav?

 

 

Zašto na moje vrlo konkretno pitanje odgovaraš nečim drugim? Koji ti je bre, da prostiš, kurac?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...