October 29, 201510 yr jesu oni to malo jace krenuli sa prilicno direktnim prozivanjem ili me vara utisak?
October 29, 201510 yr Ne znam, ali Vox Populi i Krik su odlicna satira, ne zbog prozivanja vec bas zbog "obicnih" gradjana. Obrt sa sendvicem sa krastavcem je vrhunski.
November 9, 201510 yr Sorkać, polako nadoknadjujem. Ovo kad Djordje krene da peva pesmice su meni najjači delovi serije. https://youtu.be/Sr-cWpFBJyo?t=5m1s
November 10, 201510 yr DAL BI MOGO MOZDA DRUZE MENE POVJESTI DO SMOLJANE DA IZIDJEM JA BILI MOGO DRUZE MENI POMOCI DA MI MATER SIFON PROMJENI NE ZNAM DRUZE NE ZNAM NE ZNAM DRUZE ODGOVOR JE DUVANJE U VETRU!!
Create an account or sign in to comment