Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"

Featured Replies

I Cvarkov kad samo ubaci nesto sto nema veze sa temom, tipa place mama Kukukna, place tata Karakan, pa nastavi sa starom temom :lol: 

  • Replies 1.5k
  • Views 243.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

+1

 

ја сам се смијао ко блесав кад је у једној епизоди Торбица пуштао неке крајишке, а оно одједном почне неки метал. Чварков га упита каква је то демонска музика, а Торбица: ма мој Милан преснимио Gorgoroth :lol:

 

ti metalika™ momenti su sjajni, provlače ih tako, često ispod radara :lol:

Jel tekst koji snajka peva nešto prevedeno od metal bendova?

Epizoda od veceras,

Ja vragolan i moj deda

Kud krenemo svet nas gleda

Hvaljen Isus i Bekvalac

Niko na svetu ne zna kako ide taj stih, realno. Bez guglanja.

dojaja deo sa opstankom i bradom belamijem :D

Niko na svetu ne zna kako ide taj stih, realno. Bez guglanja.

dva mangupa vidi jada

on nekada a ja sada

 

:lolol:

Niko na svetu ne zna kako ide taj stih, realno. Bez guglanja.

Sherman zna sigurno

Jel Sherman bi onaj mali iz Borce? Kad on pogibe, odavno boba mi...

Epizoda od veceras,

Ja vragolan i moj deda

Kud krenemo svet nas gleda

Hvaljen Isus i Bekvalac

  

Niko na svetu ne zna kako ide taj stih, realno. Bez guglanja.

  

dva mangupa vidi jada

on nekada a ja sada

 

:lolol:

  

Sherman zna sigurno

znaju i oni kojima je pesma posvećena

:fantom:

Zanijela mi snajka, uz suze, je trenutak za :lol:

Da li sam ja jedini kome je ta humoristička serija ekstremno nesmešna? 

Meni su najvećim delom poprilično nesmešni ali imaju kredit zbog par dobrih provala/epizoda.

Jel Sherman bi onaj mali iz Borce? Kad on pogibe, odavno boba mi...

jeste, trebalo da se sretnemo ritualno na pola mosta munze borcha, kad bi se nekad zavrshio. e sad ja necu! :D

Niko na svetu ne zna kako ide taj stih, realno. Bez guglanja.

:lolol:

panda muda midijana?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.