Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"

Featured Replies

dva mangupa vidi jada

on nekada a ja sada

 

:lolol:

зар није:

два мангупа припијана :lolol:

  • Replies 1.5k
  • Views 243.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

 

Da li sam ja jedini kome je ta humoristička serija ekstremno nesmešna? [/quote

Ti i Vlada ste jedini izgleda. Meni je ovo od TLN od onda™ najbolja stvar na eks Ju prostoru.

Mali je problem sto od pocetne teze sukoba mentaliteta, sve vise uranjaju u jugo-nostalgicnu gradju.

Sumnjam da serija moze biti zanimljiva publici mladjoj od 35 leta.

Ja sam počela sa 29 da gledam i meni su od početka presmešni. Ali ja sam starmala.

Meni su i dalje najbolje epizode tamo sa sredine prve sezone, kad su ušli u štos (postavili priču, likove, oslobodili se i glumački i kreativno) a bili dovoljno svježi (Ljudska prava, Oranija, Torbičina penzija). Nešto slično Saut Parku koji mi je najbolji u sezonama od druge, treće pa tamo do recimo sedme, osme, devete. U tim epizodama su minijature Banjca imale puni efekat (kad imitira Torbicu i Bosance, kasnije je i to počelo da se arči). Imali su dobrih momenata i kasnije, naravno, i nemam ništa protiv tog otklizavanja u jugonostalgiju (epizoda posvećena Đuzi Stojiljkoviću je bila sjajna), jednostavno volim te suptilne i manje suptilne reference. Oni su posljednja generacija koja se sjeća tih meni dragih stvari, a nije rijetkost da se u nedostatku trenutne inspiracije posegne za tim, meni prija.

Sumnjam da serija moze biti zanimljiva publici mladjoj od 35 leta.

 

Pouzdano ti kažem da klinci odlepljuju.

Da. Kapiten KK Partizan je potpuno opsednut, a ima 19 godina.

Ok, zanimljiv je taj fenomen junostalgije. 

Meni su i dalje najbolje epizode tamo sa sredine prve sezone, kad su ušli u štos (postavili priču, likove, oslobodili se i glumački i kreativno) a bili dovoljno svježi (Ljudska prava, Oranija, Torbičina penzija). Nešto slično Saut Parku koji mi je najbolji u sezonama od druge, treće pa tamo do recimo sedme, osme, devete. U tim epizodama su minijature Banjca imale puni efekat (kad imitira Torbicu i Bosance, kasnije je i to počelo da se arči). Imali su dobrih momenata i kasnije, naravno, i nemam ništa protiv tog otklizavanja u jugonostalgiju (epizoda posvećena Đuzi Stojiljkoviću je bila sjajna), jednostavno volim te suptilne i manje suptilne reference. Oni su posljednja generacija koja se sjeća tih meni dragih stvari, a nije rijetkost da se u nedostatku trenutne inspiracije posegne za tim, meni prija.

to. bash me zabole da li ce da ugadjaju i 35-, meni je sve po volji. ovo bi mozda bilo i prvi put da sam ja nechija ciljna grupa :D

 

Pouzdano ti kažem da klinci odlepljuju.

tim bolje.

Hvaljen Isus i Bekvalac :D

 

Inace ja ne volim te fantazije, alo ovo, ovo je nesto drugo.. pa tamo ima planeta s medjedicima malim koji su borci

 

:lol:

"bacila je svemir zeku..."   :rolf:

 

kladim se na mladju. 

"bacila je svemir zeku..."   :rolf:

 

kladim se na mladju. 

 

to je prastara fora, nije njihova

:D

nije, to je mladjino!

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.