Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

sjajno, samo da se ne istroše momcišto bi velja rekao ;)
Mator je velja pa se nagledao svacega....E da omiljena:"Pozdravite vasu mama-kornjacu!"
Link to comment

ne zameram joj, nisu bili još afirmisani. a vidi se da se i Boškić i Torbica (kao, skoro) dosađuju, samo povremeno pucaju od smeha.a mi kad ih sad gledamo vidimo ih kroz prizmu Državnog posla i smešno nam samo kad im vidimo face

Link to comment

pa nije tako..imaju oni dosta staža pre Državnog posla..i Noćnu smenu i Veliku Srbiju ali da, nisu bili baš ovoliko popularni

Edited by ivy
Link to comment

evo još jedan stari, ne znam da li sam već kačio, ali, meni je ovaj jedan od tri najbolja pre DP periodu:http://www.youtube.com/watch?v=5BaIUpWYHaY

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledao malo ovo na nagovor kolege sa posla i zarazio se. (Trebalo mi jedno šest mjeseci da se natjeram da pogledam pokušaj humora u nekoj domaćoj produkciji.) Ima boljih i lošijih uradaka, ali sva trojica su pronašla svoje mjesto, i što je važnije, prate nit likova koje igraju. Probaću sad i ovu veliku srbiju, prvi video obećava.

Link to comment
Gledao malo ovo na nagovor kolege sa posla i zarazio se. (Trebalo mi jedno šest mjeseci da se natjeram da pogledam pokušaj humora u nekoj domaćoj produkciji.) Ima boljih i lošijih uradaka, ali sva trojica su pronašla svoje mjesto, i što je važnije, prate nit likova koje igraju.Probaću sad i ovu veliku srbiju, prvi video obećava.
počni sa Lovegud dr Željkom, meni je ta epizoda sjajna, dokaz da Torbica može da parira gl. arhivatoru što se glume tiče
Link to comment
  • 2 weeks later...
:lolol: :lolol:
Ja nisam ni znao sta je DP i jedan dan slucajno naletim na ovo.... :lolol: Nevidjeno.Posle toga sam krenuo od prve epizode i sada sam oko 50. epizode.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...