Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

CmGicbYWIAAyCtA.jpg

 

nema Ajince :o

Na ovu postavu dodati Batuma za OI, ako prodju.

 

Imaju jedno 5 centara u NBA i nijedan od njih ne igra. Protiv najjacih nece imati sanse bez petice.

razlog vise da djordjevic povede marjanovica

 

sta im je sa gobertom?

Link to comment

pricalo se za Goberta da ce se prikljuciti nakon kvalifikacija ali prema poslednjim informacijama izgleda da nece. A i Kole je rekao da ceka Batuma i Diota ako se oporavi.

Link to comment

Igrace Joseph i Joel Anthony, to sam zaboravio. Bez njih i Tristana su dobili punu Italiju (minus Barnjani)

 

Da, sa njima trojicom to je već dosta ozbiljnije, na pleju i centru su odlično pokriveni. Sad je samo tu pitanje psihologije, poodavno nisu imali uspeha kao repka, videćemo da li će se snaći.

Mada ne marim, navijam za Filipine.

Link to comment

Koliko sam shvatio menja se bar u ECA takmičenjima pravilo o sprečavanju kontre faulom. Odnosno implementiraće se striktno pravilo da je nesportski faul onaj faul kada igrač nema nameru da "igra na loptu"

Link to comment

Koliko sam shvatio menja se bar u ECA takmičenjima pravilo o sprečavanju kontre faulom. Odnosno implementiraće se striktno pravilo da je nesportski faul onaj faul kada igrač nema nameru da "igra na loptu"

+jedan

odlicno

pa organizujte treneri odbranu od pocetka.tu je uspeh.najbolje gsw to radi.mislim zloostavlja.dok se postavi obrana oni su vec na plus dvadeset.vratimo se pravim vrednostima odbrane

Link to comment

Koliko sam shvatio menja se bar u ECA takmičenjima pravilo o sprečavanju kontre faulom. Odnosno implementiraće se striktno pravilo da je nesportski faul onaj faul kada igrač nema nameru da "igra na loptu"

 

Fala kurcu da se neko setio.

Link to comment

Krenuli da se svete Dudi zbog protesta i intervjua:
 

SKANDAL NA TRENERSKOJ KLINICI Duda Ivković napao Mileta Protića!

Skandal se dogodio na trenerskoj košarkaškoj klinici u dvorani „Šumice“ pred 1.500 ljudi. Proslavljeni trener Dušan Ivković verbalno je napao Mileta Protića, višedecenijskog trenera mlađih kategorija Crvene zvezde.
Sve se dogodilo posle predavanja Marine Maljković, kada je nervozni Ivković iz nepoznatih razloga bespotrebno napao Protića, a fizički obračun sprečili su ljudi iz udruženja košarkaških trenera Srbije.

 

Inače, Ivković je ulazeći u halu prekinuo predavanje Marine Maljković. Posle uručenja nagrade, trener Ivan Jeremić je preko razglasa tražio od svih kolega sa tribina da ustanu i gromkim aplauzom pozdrave Dudu. To jedino nije učinila Ana Joković, potpredsednica za žensku košarku, pošto je prekinuto Marinino predavanje. Inače je poznato da Ivković i ne ceni previše uspehe u ovoj konkurenciji, u kojoj je Srbija evropski prvak i učesnik Olimpijskih igara u Riju.

(I. Velimirović)

 

Link to comment

Inače je poznato da Ivković i ne ceni previše uspehe u ovoj konkurenciji, u kojoj je Srbija evropski prvak i učesnik Olimpijskih igara u Riju.

 

Za ovu recenicu I. Velimirovic je zaradio:

sendvic-sunka2.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...