Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Janis igra za Grke u Torinu, zajedno sa burazerom.

 

Na drugoj strani Kanada bez Viginsa, Olinika, Pauela, Nikolsona, Stauskasa, verovatno i bez Tristana. Džozef će igrati.

Link to comment
  • 2 weeks later...

James Anderson ---------> Darusafaka

 

 

Izgleda da ce ovo biti tim Amera za OI:

Irving, Lauri
Klej Tompson, DeRozan, Batler
Melo, Durantula, Pol Džordž, Herison Barns
Drejmond
Kazins, DeAndre Džordan

Link to comment

španci su objavili spisak od 20. svi tu sem ibake. mislim da će igrati svi samo je pitanje za marka a mislim da će i on igrati. bilo bi super gledati još jednom poslednji put njih i argentince na oi.

Link to comment

španci su objavili spisak od 20. svi tu sem ibake. mislim da će igrati svi samo je pitanje za marka a mislim da će i on igrati. bilo bi super gledati još jednom poslednji put njih i argentince na oi.

+1

Bas navijam da Mark Gasol zaigra, ali ne ocekujem da ce se oporaviti. Braca Gasol u tandemu ne zaostaju za bilo kojom USA kombinacijom pod kosem.

 

S druge strane, bice lepo videti Manua, Skolu i Nocionija zbog neke nostalgije, ali je sastav Argentine toliko jadan da ne ocekujem nista od njih.

Link to comment

+1

Bas navijam da Mark Gasol zaigra, ali ne ocekujem da ce se oporaviti. Braca Gasol u tandemu ne zaostaju za bilo kojom USA kombinacijom pod kosem.

 

S druge strane, bice lepo videti Manua, Skolu i Nocionija zbog neke nostalgije, ali je sastav Argentine toliko jadan da ne ocekujem nista od njih.

 

nadam se da će bar na početku moći pristojan over da se uhvati na argentince

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...