Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

Ово смо добили али пуно смо промашили слободњака што у 3 на 3 не сме да се дешава. Булут је промашио и неке зицере али он разбија.

Link to comment

Финале од 19.15.

Победили смо и Холанђане на испдање, дали смо им 21 поен пре истека времена. Финале вероватно са Словенцима, они сада играју са Русима а ту су фаворити.

Link to comment
  • 2 weeks later...

jel ispratio neko kvalifikacije (za evropsko) ?
meni to nekako skroz promaklo, danas u kladionici vidim da se igra i pomislim da pocinju, a ono pretposlednje kolo  :isuse:

neko je pre neki dan kacio bosna - rusija, ali sam ja nekako skapirao da je prijateljska ( ne znam za sta bi se oni sad u punim sastavima pripremali, ali ajde...)

uglavnom vidim da je vecina igrala u najboljim sastavima, gomila nba igraca dragic, nurkic, teletovic, vucevic, zaza...

rezultati ocekivani, iznenadjenje je holandija koja je ispred nemacke, poslednje kolo igraju u holandiji, pobednik je prvi u grupi, ali verovatno ce ici i drugi.

najvece iznenadjenje je bosna, koja verovatno nece proci. drugi su u grupi, cetiri od sedam drugoplasiranih ide na ep, ali bih verovatno nece biti medjute cetiri zbog kos razlike.

izgubili su obe od rusije, prvu 29 u gostima i to ih verovatno i kosta plasmana. igrali su im i nurkic i teletovic, doduse ovaj drugi ne u rusiji, od boljih vidim da im nema djedovica, mada se on u nekopm momentu odrekao drzavljanstva, posle je opet bila prica da ce ponovo igrati za bih, ne znam dokle je to stiglo

 

ostalih 20 i nesto najboljih evropskih reprezentacija :isuse:  se kvalifikovalo na prvenstvo 

Link to comment
  • 2 months later...

Evropsko prvenstvo 2017. godine igraće se od 31. avgusta do 17. septembra u Finskoj, Izraelu, Rumuniji i Turskoj.

Grupa A: Poljska, Grčka, Francuska, Finska, Island, Slovenija;
Grupa B: Ukrajina, Izrael, Litvanija, Gruzija, Italija, Nemačka;
Grupa C: Hrvatska, Češka, Španija, Crna Gora, Rumunija, Mađarska;
Grupa D: Velika Britanija, Rusija, Srbija, Letonija, Turska, Belgija.

Link to comment

Kakav ovde bese sistem takmicenja? Ima osmina finala ili se spajaju po dve grupe sa prenosenjem bodova?

 

Grupa C je smesna, a grupa B mi deluje najzanimljivije na prvu loptu.

Grcka, Francuska, Litvanija, Italija, Spanija, Hrvatska, Srbija i Turska bi trebalo da odlucuju o medaljama.

Mada, vise cemo znati kad budemo znali rostere.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...