Jump to content
IGNORED

Россия


Sirius

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sirius

    27

  • banecare1

    23

  • Muwan

    16

  • Korki

    6

Top Posters In This Topic

Ovo je novi žanr, putopis guglom (odlične slike btw). Indy, imaš li linkove za reportaže iz Portugala i Indije, pogledala sam po arhivi ali nisam uspela da nađem.
Indija je ovde.Lisabon je ovde. Bus je obrisao fotke (steta), ali tekst mu je i dalje tamo.
Link to comment

Fotke su ne samo fenomenalne, već i iznenađujuće u smislu da nisu one uobičajene fotke Rusije koje se mogu svuda videti.U tom smislu ih skroz podržavam, mada mi je čudno da se (koliko sam primetio) dosad niko nije javio ko je tamo i sam bio. Banecare1?Ima nas, bwe, svuda.

Link to comment

Ma neka kači šta hoće, slike su odlične i bilo bi sjajno videti sve to uživo.Malo su mi nejasni motivi reklamiranja nečeg drugima što ni sam nisi video. Šta znam, do sada google putopise nisam viđeo po forumima, al dobro, Rusi su to, ko će ih znati...

Link to comment

evo, putopis zgugla :P , zgrada u kojoj sam proveo neka 2 meseca, pre malo više od 15 godina.Capture.jpgdanas otkrio da earth šljaka za moskvu i piter.

Edited by buffalo bill
Link to comment
  • 2 weeks later...

Soci-grad u Rusiji u kojeg je ulozeno puno novca u poslednjih 10ak godina. Grad koji ce biti domacin ZOI 2014 i VN Rusije u Formuli 1 od 2014. Grad u kojem ce se odrzati utakmice SP 2018 u fudbalu. Sa gornjih slika se moze videti da palme rastu, sto ce reci da je klima topla. Zbog velikog ulaganja i povoljne klime region dozivljava demografski bum.23.jpg28.jpg1.jpg3.jpg6.jpg9.jpg19.jpgGrad ima veliki porast turista zbog ulaganja u turisticku infrastrukturu. Neke od plaza Socija:17.jpg16.jpgI novi hoteli i gradnja:18.jpg

Link to comment

Soci kao domacin ZOI 2014 i staza F1:Projekat objekata za ZOIgen_x.jpgStanje 2009:000h.jpgStanje sa pocetka 2012:image_5088311335674.jpgDanasnje stanje pojedinih objekata:Olimpijski stadion na kojem ce se igrati i utakmice SP 2018:0_9cfb1_1b053e51_orig.jpg30.jpg20.jpgOP_11_12_1.jpgNocu:OP_12_12_5.jpgOP_12_12_3.jpgNocni model:img-aso-3026.jpg

Link to comment

U principu, osim stadiona svi objekti za ZOI su gotovi. Ima jos posla na pratecoj infrastrukturi. Inace, dosta objekata ce biti prebaceno u druge ruske gradove posle zavrsetka ZOI a neki ce postati trgovacki centri.Evo kompletnog pogleda na ceo projekat, od Olimpijskog sela do sportskih objekata:original.jpgInace, upravo u tom Olimpijskom kompleksu ce biti staza F1:13732.jpg57be031c0d39.jpgNaravno, za sve ovo je potrebna ogromna infrastruktura koja sve to treba da prati zato je Soci dobija novi aerdrom i laki sinski sistem:800px-Sochi-airport.jpgAdler-Alpika put i brzi voz:title700px.jpgKroz brda Kavkaza:http://www.youtube.com/watch?v=FJ8pg7zbmkkNaravno, mnoge zabavne sadrzaje poput Delfinarijuma:tumblr_mankwuewhj1rr2iydo1_1280.jpgtumblr_manl1cJdBI1rr2iydo1_1280.jpgHoteli:Na dosta ovih objekata rade firme i radnici iz Srbije.Prezentacija Socija u Vakuveru 2010:http://www.youtube.com/watch?v=BwtyYN-k-I8Verovatno ce Rusi da se potrude da razvale sa otvaranjem kada su vec toliko ulozili u sve objekte. Naracito ako puste ponovo Mariju Guleginu da opteva Polovecku igru iz Opere Knez Igor od Alekandra Borodina.http://www.youtube.com/watch?v=XOLrgo1wZAw

:)

Link to comment

Naravno, ovo je samo deo jer od Socija do Kercenskog moreuza(koji spaja Crno i Azvosko more tj. granica Ukrajine-Krim i Rusije) ima nekih 350 do 400 km. I tu ima jako puno gradovao i plaza. Poput Anape, Gelendzika itd.Inace, ima odlicnih plaza i odlicnih zanimacija na plazi:2.jpg1.jpg10.jpgO, da.23.jpgZlo i naopako. Verujte.Zaliv Gelendzik:0_c32d_9a2b8077_orig.jpgPlava plaza u Gelendizkuhhvswqzd%20tjgbwmddlluplf%20udcggainsz.jpgAnapa06.jpgbeach03.jpg

Link to comment

I to se tako nastavlja:98367.jpg2kr.jpgotdyh_na_more_krasnodarskiy_kray.jpgdga4.JPGNego, zelim da pomenem Krim, iako to nije Rusija, formalno. Preporucujem svima da osete "zlo" tokom cuvenog festivala elektro muzike Kazantip u trajanju od mesec dana na Krimu. Ko to nije video i osetio ne zna sta je propustio a praceno vrhunskim dj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...