Jump to content
IGNORED

Slavsko-domaćinska tema


renne

Recommended Posts

Ja kupio 2 kile oslica da se przi, nesto zaledjenih kolutica lignje, crab sticksa, pecuraka i 2 tanjira spremljenih morskih plodova iz jednog restorana ovde. Kupio jos skuvan pasulj za prebranac, iseckan kupus za kupus salatu, skuvan pirinac za rizoto, krompir za krompir salatu i materijal za bajaderu (po receptu sa interneta). Sad sve stoji prostrto i ceka domacina da se igra domacice. Jadni gosti :(Ivy, vi to spremate slavu 3 dana? :o

Link to comment
Ja kupio 2 kile oslica da se przi, nesto zaledjenih kolutica lignje, crab sticksa, pecuraka i 2 tanjira spremljenih morskih plodova iz jednog restorana ovde. Kupio jos skuvan pasulj za prebranac, iseckan kupus za kupus salatu, skuvan pirinac za rizoto, krompir za krompir salatu i materijal za bajaderu (po receptu sa interneta). Sad sve stoji prostrto i ceka domacina da se igra domacice. Jadni gosti :(Ivy, vi to spremate slavu 3 dana? :o
ti ćeš imati goste tamo? lepo :)a za tri dana..šta sad da radim,ima tu posla..
originalna mimoza je sa skušom u ulju, to smo mi zamenili šunkom.
eto vidiš,nisam znala..ova naša je tako- klot.. Edited by ivy
Link to comment

No sta, malo nas je al smo.. srbi :PBTW, srecna slava svima koji slave, zelim vam da nekako prezivite ovaj dan ako ste domacini!edit: draga - trebalo bi da moze, vino je krv Isusova, pivo mozda ima neke druge konotacije al ako ti ne smeta sto da ne!

Edited by Shan Jan
Link to comment

srećan sv.nikola i na ovom topikupošto mi je devojačka slava, volim da postim na ovaj dankakav sam juče prebranac i udinstani kiseli kupus napravila, neće dočekati veče, sve mi se čini

Link to comment

ja veceras na najomiljeniju slavu kod ortaka u sremcicu, na pihtije, prebranac, sarana dimljenog u kucnoj pusnici, posnu sarmu, mrsnu sarmu, jagnjetinu, podvarak i druge pizdarije. kakav ce obzderaz da padne a bice i ideoloskih sukoba, dolaze i clanovi BG sindikata. prava srpska slava!

Link to comment
a bice i ideoloskih sukoba, dolaze i clanovi BG sindikata
joj blago tebi :(ja ne znam sa kim cu da se svadjam veceras, imam jednog ludog popa sa kojim je malo teze svadjati se jer je prevelika flegma, i jednog koji je od nekakvog ur-desnicara postao nju ejdz Srbin i sad prihvata sve sa osmehom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...