Jump to content
IGNORED

Slavsko-domaćinska tema


renne

Recommended Posts

Opasni ste....Mi cemo skromno bice urolana plecka , pre svega zato sto cu Uskrs provesti radno.... :isuse:  :isuse:  :isuse:

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Opasni ste....Mi cemo skromno bice urolana plecka , pre svega zato sto cu Uskrs provesti radno.... :isuse:  :isuse:  :isuse:

 

i ja radim, ali cu prepustiti zeni cast da stavi jagnjetinu u rernu i ukljuci na 120. 

Link to comment

za koji moj kupujem one tanke rukavice na kilo kad zaboravim da ih stavim pre petljanja sa farbanjem jaja :isuse:

ruke su mi plave do lakata, nema šanse da se operem dve nedelje.

 

sutra za ručak kuvam juneću supu i pečem junetinu i krompiriće. zbog vas sam kupila i one frikomove smrznute pite sa jabukama i šumskim voćem&vanilom. ako se navučem najebali ste.

Link to comment

za koji moj kupujem one tanke rukavice na kilo kad zaboravim da ih stavim pre petljanja sa farbanjem jaja :isuse:

ruke su mi plave do lakata, nema šanse da se operem dve nedelje.

 

sutra za ručak kuvam juneću supu i pečem junetinu i krompiriće. zbog vas sam kupila i one frikomove smrznute pite sa jabukama i šumskim voćem&vanilom. ako se navučem najebali ste.

kako bre snajka? :o

 

ja se ishurim relativno redovno, ono, sprzim jagodice premeshtajuci tamo vamo, al se ofarbala nisam nikad :unsure:

Link to comment

navućeš se garantovano, još ako umutiš kravica slatku pavlaku uz to...

Ja sam u Maksiju kupila jednom jednu Frikomovu i jednu Premia ili koja je vec prodavnicina robna marka i lepsa mi bila ta prodavnicina. A servirala sa sladisom od vanile i posula zrnevljem nara preko.
Link to comment

kako bre snajka? :o

 

ja se ishurim relativno redovno, ono, sprzim jagodice premeshtajuci tamo vamo, al se ofarbala nisam nikad :unsure:

i ja se uvek ofarbam, dok skinem vrelo lišće sa jajeta, uvek se ofarbam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...