Jump to content
IGNORED

********** OSCARS 2014 ************************


fonTelefon

Recommended Posts

Uh, pa ne znam, ako se sećaš, ono što na kraju ubedi stražare na aerodromu da ih puste zapravo je scenario o borbi protiv kolonijalista. Meni to ne govori u korist meke konfrontacije, radije o tome da u pop-kulturi još uvek prebivaju ideali koje je spoljna politika napustila.Još nisam gledao Jadnike. Ima li to u bioskopu?
aha, bas sam mislio da ces to reci ali zapravo to je epizoda iz star wars: the new hope. old jedi mind trick a oni su mucenici stormtrooperi.bice i trebalo bi da se gleda u bioskopu.
Link to comment
  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    58

  • Lancia

    34

  • Roger Sanchez

    28

  • Molder

    28

aha, bas sam mislio da ces to reci ali zapravo to je epizoda iz star wars: the new hope. old jedi mind trick a oni su mucenici stormtrooperi.bice i trebalo bi da se gleda u bioskopu.
Ne znam, stvarno nisam to tako razumeo, posebno u sklopu sa svime što nam kažu "u stripu" na početku.Nisam nešto nameravao da gledam Jadnike, ali sad si me ubedio. A i Hetavej izgleda super u onim insertima :)
Link to comment
Ne znam, stvarno nisam to tako razumeo, posebno u sklopu sa svime što nam kažu "u stripu" na početku.Nisam nešto nameravao da gledam Jadnike, ali sad si me ubedio. A i Hetavej izgleda super u onim insertima :)
pa on se krije in plain sight kaze im da je to storyboard za film o zloj galaktickoj imperiji samo zaboravlja da kaze da je on agent imperije.
Link to comment
syme, film o iskupljujucem uticaju americke popularne kulture se zove field of dreams. to nije argo. argo je samo film koji proklamuje superiornost mekanih strategije konfrontacije cizmama na zemlji i da nas ubedi da je cia zapravo ilm. zdt je daleko bolji film i ocigledno pogadja neki zivac kada je akademija resila da ide za zizekovim postulatom da moramo da mucimo ali ne smemo o tome da pricamo.kako god: jadnici jebu kevu i jednom i drugom. zan valzan, working class hero.
meni se u Zero Dark Thirty jako dopada scena u devetom minutu, vide se mnogo zajebani patlidzani u prvom planu, a piljar ih zaliva vodom.ne verujem da su gorki, deluju krupno, a mlado, idealni za imam bayildi.
Link to comment
kakav piljar? prolupao si
jesam, to je u stvari u desetom minutu, tacnije na 10:05, tokom dve sekunde se vidi piljar sa patlidzanima, kupusom i jos nekim zelenisima perfektnog izgleda. zaliva ih vodom da ostanu svezi jer je vrucina u gradu.
Link to comment
jesam, to je u stvari u desetom minutu, tacnije na 10:05, tokom dve sekunde se vidi piljar sa patlidzanima, kupusom i jos nekim zelenisima perfektnog izgleda. zaliva ih vodom da ostanu svezi jer je vrucina u gradu.
:rolf:
Link to comment
pa on se krije in plain sight kaze im da je to storyboard za film o zloj galaktickoj imperiji samo zaboravlja da kaze da je on agent imperije.
Ma jeste, naravno, ali preživi ne zahvaljujući imperiji, nego zahvaljujući obećanju pobune protiv imperije. Meni je to daleko od bilo kakvog imperijalnog trijunfalizma. Upravo suprotno - naši filmovi su bolji od nas samih.
Link to comment
kad smo kod invisible boobs, meni je i shto se Sethovih skečeva tiče ovaj komadić s JLaw hajlajt. I guess I'm crazy in love :lol:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=B3qvQG8l8w8edit: zanimljivo koliko sajtova ne konta da ''reakcije'' pogođenih dama nisu snimljene uživo, nego uzete sa prijašnjih događaja.. Ali nije ni meni palo na pamet dok nisam bolje pogledao...
dok je isla ta pesmica prikazali reakciju od Sharliz i bas je rolled eyes na stih posvecen njoj, sad izbachili iz reprizeinace meni je Zero Dark daleko bolji od Argo-a, a da Afleck zasluzuje O- zasluzio odavno, Django je ok, Jadnike neam nameru da gleam, a SLB skidjam i Linkolna cu gledati
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...