Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, Frank Pembleton said:

Sad pričao sa kumčetom koji je u tim trenersku vodama, i kaže mi da je problem u kalininoj "naravi" da je on oksrakterisan kao "loš čovek" I da mu sad to tako stoji prilepljeno. Kaže da ni 2017 ne bi išao a da je povreda "legla" kao maska...




...shiit has hit the fan...
 

 

Čuj narav. Da je takav, kurac bi ga robija trpeo 4 dana, kamoli 4 godine.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

3 minutes ago, adasevic said:

Aleksa Avramovic cacanski bek, sad presao u Unikahu, 94to godiste... A Todorovic je bio odlican za repku u kvalifikacijama, ali je pocetkom prosle sezone pokidao ukrstene ligamente, pa je propustio veci deo ove. Isto je 94to godiste, a igra za Mursiju...

Hvala. 

Link to comment
1 minute ago, adasevic said:

Najbolje da sacekamo neko zvanicno objasnjenje umesto sto mora da se crta...

 

Ako nije povreda u pitanju, da li stvarno očekuješ vrlo jasno obrazloženje razloga (drkanje, Kosovo, loš čovek, _____)? Iskreno sumnjam da ćeš dobiti bilo šta osim ovoga "to je moja odluka".

 

4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Sad pričao sa kumčetom koji je u tim trenersku vodama, i kaže mi da je problem u kalininoj "naravi" da je on oksrakterisan kao "loš čovek" I da mu sad to tako stoji prilepljeno. Kaže da ni 2017 ne bi išao a da je povreda "legla" kao maska...

 

da, postoji to od ranije, plus nije baš da se trudio da promeni tu sliku o sebi.

 

 

Link to comment

sta postoji od ranije, o cemu pricate, kakava maska?  kalinica su do poslednjeg dana cekali da vide da li moze da se oporavi ili ne. 

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

sta postoji od ranije, o cemu pricate, kakava maska?  kalinica su do poslednjeg dana cekali da vide da li moze da se oporavi ili ne. 

 

To je on mislio, zapravo su ga otpisali znatno ranije i samo zaluđivali. 

U svakom slučaju, ako ne veruješ kumčetu pokazuješ da nisi ozbiljan učesnik u raspravi.

Edited by Goranz
Link to comment

Sad odjednom svako kumče i svaka šurnjaja zna da Kalina ima zajebanu narav i da je loš čovek, samo se to uspešno krilo prethodnih 10 godina koliko on postoji kao javna ličnost. Jeste prgav i ima personality™, ali to mu je plus što se mene tiče.

Edited by Nikodije
Link to comment

Kako povredjen, igrao finale s fenerom

Srela sam ga u cetvrtak u piramidi

Uopste ne deluje da je visok:))

 

Mozda sam odustao, da se odmori..

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Čak i da je uživo svršio na facu nekoj trandži, ukoliko je za najboljih 12, treba da ide. Nedostajao je pre dve godine jako. Ove godine nije razbijao kada sam ga gledao, međutim boljeg defanzivca nemamo. 

Link to comment
1 minute ago, Facundo Orellana said:

Čak i da je uživo svršio na facu nekoj trandži, 

ovo bi mu bio plus sto se mene tice

Link to comment
4 minutes ago, Facundo Orellana said:

Čak i da je uživo svršio na facu nekoj trandži, ukoliko je za najboljih 12, treba da ide. Nedostajao je pre dve godine jako. Ove godine nije razbijao kada sam ga gledao, međutim boljeg defanzivca nemamo. 

 

Ako ga je ćelavi stvarno eliminisao zbog drkanja i trandže, onda je stvarno vreme za debakl u Kini, pa da konačno Kokoškov preuzme. On živi u Americi 20 godina, pa je modernijih shvatanja od tradicionalnih balkanskih muževa™ poput ćelavog i copkillaha.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Ako ga je ćelavi stvarno eliminisao zbog drkanja i trandže, onda je stvarno vreme za debakl u Kini, pa da konačno Kokoškov preuzme. On živi u Americi 20 godina, pa je modernijih shvatanja od tradicionalnih balkanskih muževa™ poput ćelavog i copkillaha.

 

Odlično ti je ovo učitavanje na moj račun :thumbsup:

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...