Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pa ako je to razlog nepozivanja, onda to treba da se zna, da bi bio primer i nauk buducim narastajima. Na stranu sto je totalna glupost sto je samarao budalu u prepisci sa nekim trandzom pa ovaj to obajavio... To je samo tabloidima bitno i relevantno...

 

Na spisku je i Macvan, koji ne znam ni dal je poceo da trenira, a kamoli u kakvoj je formi. Od visokih Jokara i Bjelica na 4 + Bobi, Milutinov i Radulja na 5. Kuz 2 godine nije igrao kosarke, tesko da zasluzuje, mada zavisi od ostalih i eventualno povreda. 

 

 

Edited by adasevic
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

I to što moraš da budeš retardiran da te neko tako navuče na foru, pogotovo profesionalnog sportistu koga neko može da ucenjuje time ili da recimo objavi na netu. 

 

Mada ko zna da li je to razlog. Ne verujem da se neće oglasiti Đorđević.

Edited by garmonbozia
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

realno, nikog nije ni bilo briga u startu. totalno nebitno.

 

osim copija, naravno.

 

Aj ne rise molim te, kao da pratiš sport dve godine i da ne znaš u kom je Sale fazonu. Zabole me za njegov video, ali već je tada svakome bilo jasno da dečka ovog leta nema u repki.

 

1 minute ago, adasevic said:

Pa ako je to razlog nepozivanja, onda to treba da se zna, da bi bio primer i nauk buducim narastajima. Na stranu sto je totalna glupost sto je samarao budalu u prepisci sa nekim trandzom pa ovaj to obajavio... To je samo tabloidima bitno i relevantno...

 

Na spisku je i Macvan, koji ne znam ni dal je poceo da trenira, a kamoli u kakvoj je formi. Od visokih Jokara i Bjelica na 4 + Bobi, Milutinov i Radulja na 5. Kuz 2 godine nije igrao kosarke, tesko da zasluzuje, mada zavisi od ostalih i eventualno povreda. 

 

 

 

Ne mora baš sve da se crta kao debilima, kao što rekoh, svakome ko prati lik i delo Đorđevića može da bude jasno zašto ga nema.

 

Što se tiče Mačvana, on je kapiten i tu je zbog tima, šanse da se nađe na spisku su 0%, ne mislim da je Đorđević lud.

 

Just now, garmonbozia said:

I to što moraš da budeš retardiran da te neko tako navuče na foru, pogotovo profesionalnog sportistu koga neko može da ucenjuje time ili da recimo objavi na netu. 

 

Sam pao, sam se ubio. 

Link to comment

Meni je jedino logicno da opet ima neku muku sa ledjima ili nesto privatno i da nije spreman ili nece biti spreman. Ako je zdrav i oran da igra ovo je ludost.

Link to comment

iz kurtoazije stavljen na širi spisak, a onda ga naknadno disciplinuju za nešto što 2/3 javnosti nije ni čulo 

 

zrelo je za  :boldrik:   smajli

Link to comment

Sad pričao sa kumčetom koji je u tim trenersku vodama, i kaže mi da je problem u kalininoj "naravi" da je on oksrakterisan kao "loš čovek" I da mu sad to tako stoji prilepljeno. Kaže da ni 2017 ne bi išao a da je povreda "legla" kao maska...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

Mozda je zbog izjave da KiM treba priznati?! :huh:

I sto selektor planira da povede 50 centara?

I ko su Avramovic i Teodorovic?

 

Nije sigurno ni zato. U svetlu aktuelne politike koja ide k priznavanju Kosova, takva izjava može da mu bude samo plus. Realno nagađamo, treba sačekati obrazloženje, čudno je što ga još nema.

Link to comment

Aleksa Avramovic cacanski bek, sad presao u Unikahu, 94to godiste... A Todorovic je bio odlican za repku u kvalifikacijama, ali je pocetkom prosle sezone pokidao ukrstene ligamente, pa je propustio veci deo ove. Isto je 94to godiste, a igra za Mursiju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...