Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

+1

A i teo je za staro gvozdje, plus nije igrao maltene ove sezone

A tu su vasa, jovic, zasto ne pot i djokovic, valja traziti nove lidere

 

Msm jbt, sve se moze opravdati na taj nacin i naravno da jena djordjevicu izbor

Samo niti su nedovic a pogotovo kalina tu od juce i previse su bitni za taj nacin rezonovanja

Link to comment
  • Replies 25.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    939

  • б1lme3

    909

Pa ne bi, ali sta ako neko od njih otpadne zbog povrede? Pri tom je cjelavi pre nekih 6 meseci izjavio da ce Bogdan i Nedovic biti predvodnici nove generacije posle olimpijskog ciklusa.

Link to comment
6 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

adje da svako iznese svoju nadrazu teoriju. ja mislim da je saletu skinuo ribu. 

 

Desilo se jednom nesto slicno, pa uzesmo EL. Daj Boze, da je tako

Izjave da je Teo za staro gvozdje ne bih komentarisao

Celavi ima neki razlog i siguran sam da nije nista bezazleno

Edited by Giggsy
Link to comment

Verovatno se nakupilo više razloga, a čak i ova drk afera koju pominje @copkillah nije bezazlena. Bar meni je dok sam to gledao odmah na pamet pao Đorđević i šta će on reći o tome. Stvarno skandalozan snimak, a s obzirom da bi Kalina kao reprezentativac trebao da bude uzor klincima, nije mu to uopšte trebalo. Recimo da sam ja selektor, to bi bio sasvim dovoljan razlog da ne ide na Svetsko.

Link to comment

Da, ali sto ga onda stavljati na siri spisak. Za njega se zna da je lud. Dranje posle osvajanja EL (kako bese bilo - el neko sumnjo u Kalinu), masturbacija, umalo se pobio sa Bircom u Radnickom, ja bio u hali i sto drugih stvari

Svakako ozbiljan hendikep

 

Mi drugu trojku nemamo, znaci ili ide SImon (po meni 1/1) ili da pokrivamo Gagijem

 

Teo, Vasilis, Jovara, Gudura

Bogdan, Dragan

Luca, Simon

Bjelica, Ludi Birca

Jokara, Milutinov, Bobi

 

Jedan otpada

 

Ili mozda misli da vodi Todorovica

 

 

Edited by Giggsy
Link to comment

Možda se i Sale lomio da li da ga vodi i kupio je sebi još malo vremena da razmisli stavljajući ga na širi spisak. Ionako je na tom spisku tipa 57 igrača.

Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

klinci ce pomisliti da je drkanje kare u redu ako povede kalinica na prvenstvo

 

Nemoj da banalizuješ. Naravno da je drkanje ok, samo čovek koji je izabran da predstavlja svoju zemlju, nosi grb i nastupa pod svojom zastavom mora da ima svest o tome šta radi i kako se ponaša. Pogotovo oni krindž povici "ti si moja kučka"...mene bilo blam dok sam gledao. Reakcija nakon toga, gde se on nije izvinio, nego napisao neki "šaljiv" debilan komentar, takođe nije pomogla. 

Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

klinci ce pomisliti da je drkanje kare u redu ako povede kalinica na prvenstvo

:D

 

sve sve, ali to sa "aferom drkanje je ipak najjace"

 

i taman sam cekao da neko pomene ovo sa bircom iz dinkicevog radnickog iz neke 2012 :Hail:

 

@Giggsy

da li je realno da si ozbiljno shvatio da je teo za staro gvozdje, pa resio da to ne komentarises, tako sto ces ipak prokomentarisati? :D

 

Link to comment

Aman covece, taj video je bio privatan, izmedju njega i njegove devojke. Nije namenjen javnosti, i to kako je dospeo u javnost je pitanje i njemu je time ucinjena steta (nije je on ucinio).

 

Saljiv komentar je šmek potez jer je verovatno bio zrtva neke ucene u koju nije hteo da se uplice. Imao je posle i normalnu izjavu u kojoj se izvinjava i tanko provlaci da je bio zrtva.

Link to comment

mene bi bio blam da na forumu pisem kako me bilo blam dok sam gledao video na kom nikola kalinic drka kurac

 

nisam gledao, ne zanima me

ne vidim problem ako neko ima potrenu da gleda drugog muskarca kako drka u kameru

 

ali gledati kalinica dok drka, a onda pisati kako te blam zbog neceg sto je kalina govorio, zbog uticaja tog videa "na mladez" i slicno, pa ne znam jbt

Link to comment

Ako ne igra zbog drkanja kurca, to je najgluplji razlog za izbacivanje iz repke ikada.

Sa druge strane, kakav god da je ćelavi, siguran sam da to nije razlog, vanvremenski bi bilo glupo da zbog toga ne igra toliko koristan igrač, budalaština.

Link to comment

ma bre

nekako sam prilicno ubedjen da je vrhunac koji je taj video izazvao kod djorjdevica i saigraca iz repke da ga eventualno zajebavaju

sto je i zasluzio (da podjebavas ili te podjebava ortak kad te namagarce)

 

 

praviti od toga dogadjaj od nacionalnog znacaja je relevantno koliko i izjava lepog mice iz zadruge sta on misli o tome koga djordjevic treba da vodi

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...