Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

49 minutes ago, ToniAdams said:

Ako se ispostavi da je zbog antivučićevstva dabogda nas svi guzili sa stoka razlike

 

Ni ja ne verujem da je to, cak sam 99% siguran da nije. Ali ako kojim cudom jeste, + 1000000

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

50 minutes ago, ToniAdams said:

Ako se ispostavi da je zbog antivučićevstva dabogda nas svi guzili sa stoka razlike

 

Nisam baš siguran da je Đorđević neko ko bi pristao na takva uslovljavanja, mislim da bi pre podneo ostavku nego da sluša bilo koga kada je sastavljanje ekipe u pitanju. 

Edited by copkillah
Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:

 

Nisam baš siguran da je Đorđević neko ko bi pristao na takva uslovljavanja, mislim da bi pre podneo ostavku nego da sluša bilo koga kada je sastavljanje ekipe u pitanju. 


Sale Brnabu ni-je po-gle-do. 

Link to comment

Ja ne znam kakvo objasnjenje ljudi ocekuju, ali ga nece dobiti. Treneri se uvek pozovu na to da oni biraju i zaista nisu duzni da polazu racune javnosti i navijacima zasto su zvali ovog ili nisu zvali onog. Kada je u pitanju povreda, to se uvek kaze, kada su neki drugi razlozi kao npr. problematican neciji karakter, losi odnosi i sl, o tome se nikad javno ne prica. Tu se opet ispali fraza o timu iznad svega i na tome se zavrsi.

 

Link to comment

Ne mora nama,njima je mogao da javi da nisu tu i zasto.OK,uvek ostavljam mogucnost da se nesto desilo,pa nije morao da ih ni zove,mislim budes u reprezentaciji godinama i saznas preko fucking twitera da ne ides na SP.

Link to comment

Ako ih prethodno nije uveravao da na njih sigurno racuna, onda ne mora ni da ih zove i obrazlaze sto su precrtani.

 

Jedino kada trener obavlja taj neprijatan razgovor i saopstava nekom da je visak je last cut (13 i 14), posto su ti igraci prosli cele pripreme sa nadom da ce biti u 12. Ovo kad se sa sireg spiska skracuje, igraci se ne zovu prethodno. I uvek  budu su isti komentari, razocarani sto su saznali iz novina ili u danasnje vreme tvitera..

Link to comment
23 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ja ne znam kakvo objasnjenje ljudi ocekuju, ali ga nece dobiti. Treneri se uvek pozovu na to da oni biraju i zaista nisu duzni da polazu racune javnosti i navijacima zasto su zvali ovog ili nisu zvali onog. Kada je u pitanju povreda, to se uvek kaze, kada su neki drugi razlozi kao npr. problematican neciji karakter, losi odnosi i sl, o tome se nikad javno ne prica. Tu se opet ispali fraza o timu iznad svega i na tome se zavrsi.

 

 

To sam ja odmah rekao, ne znam šta su to tačno očekivali od Đorđevića da će da kaže. Budalaština.

 

A ovo što su saznali preko društvenih mreža jeste glupo

 

Link to comment

Ok, ali postoji razlika da li je ilija djokovic saznao "preko tvitera" i kad je u pitanju kalinic/nedovic

 

Mene ovo bas razocaralo

Mnogo je bitan kalina imam utisak da se kod dobrog dela javnosti potcenjuje

Link to comment

Ko prati kosarku zna koliko vaznu ulogu ima Kalina. Ti koji ga potcenjuju, gledaju basket na lajvskoru.

 

Znajuci Saleta, sigurno je imao jak razlog zasto se odrekao takvog igraca..

Link to comment

Da sam Sale, ni ja nikom ne bih objašnjavao. Neću da ih vodim i boli me kurac, izabrali ste me da biram, imam pravo. I veći od Đorđevića su padali na all-star ekipama.

 

Zla krv sa Kalinićem traje dugo, još od onih teško objašnjivih padova minutaže tokom turnira. Poslednje tri godine su se vešto izbegavali, sad je momenat kad očigledno jedan drugom više nisu potrebni. U takvom trenutku jatebivojvodotimeniserdare je suvišno.

 

Nedovića su jednostavno pregazili bolji i mlađi. Možda bi on čak i bio motivisaniji od njih, možda bi i dao više(Vasa je verovatno mrtav, posle onolik sezone, Gudurić takođe), ali njih treba promovisati u lidere, za Nedovića je kasno.

 

Last but not least, ima tu i novo iskustvo sa dramom u kvalifikacijama, možda je sa tom sirotinjom koju je vodao po utakmicama  Đorđević malo pomerio sopstveni koordinatni sistem. 

Link to comment
7 minutes ago, levi said:

koji beše bio jak razlog kad je precrtao Micova

 

Dzukacki ispad Micova, nemoguce da si to prespavao..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...