Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

3 minutes ago, Mil@n said:

 

O čemu vi pričate rođaci, čovek na EP imao prosek 15 poena 8 asistencija, jedini dvocifren u proseku osim Jokića i Kalinića, kakav 4i igrač? 

 

jel smo tvoji rodjaci ili smo booyaka & ja rodjaci?

  • Haha 5
Link to comment
27 minutes ago, uini said:

ne izgleda mi vasa kao lik koji bi bio okej sa takvom idejom, naprotiv

 

edit @spaceploitator

 

Ni meni ne izgleda. Deluje mi da je Vasa najveća potencijalna mina za atmosferu. Lakše mi je da zamislim Jokaru da ulazi sa klupe bez da pravi problem.

 

 

 

  • +1 5
Link to comment
15 minutes ago, Mil@n said:

 kakav 4i igrač? 

napisao je treci, cetvrti. jasno je da medju prva dva nije, a moguce da ga je stavio u ravan sa jovicem sto je mozda preterano ali nije ni tolko van pameti

  

18 minutes ago, Mil@n said:

Takođe, ne mislim da je prikladno poređenje sa Marejem

Ovo da, Bogdan je po vestinama i po kompatibilnosti sa Jokicem blizi igrac Mareju od Vase

  

18 minutes ago, Mil@n said:

I za Bogdana je dobro da ne troši snagu na prevođenje

ma ko da je prevodjenje problem, imamo 12 skolovanih igraca može i petrušev da prevodi 

   

18 minutes ago, Mil@n said:

Vasa Bogdan Kalina Jović Jokić je bez dileme najbolje što možemo da izvedemo na parket. 
 

pa sta, ces da igras sa pet najboljih 40 minuta?  postoji valjda nekakav koncept balansa u timu, tj. maksimizovanje vestina igraca u datoj petorci i minimizovanje njihovih mana. vasine vestine ne dolaze sasvim do izrazaja u petorci sa bogdanom i jokicem (jer ovima trebaju dodiri s loptom a vasa bez lopte nije previse koristan), mane bi bile maksimizovane jer bi tu falilo odbrambenih da mu cuvaju ledja; dok bi kvaliteti dosli maksimalno do izrazaja u nekoj idealnoj drugoj petorci gde bi jasno falilo kreacije i drške a bilo trojke i odbrane 

  • +1 2
Link to comment

aman kakvih 5 najboljih, kad u napdu imas jokica i bogdanovica, ne treba ti micic ni za kurac

sa druge strane u toj situaciji mnogo je bitnije da imas igraca koji je u stanju, moze i zeli da pegla odbranu

 

kosarka se igra na dve strane parketa

to sastavljanje petorki gde uzmes 5 igraca koji mogu ubaciti najvise poena je osnovna skola nivo razmisljanja ili neko ko kosarku prati na livescoru

  • +1 2
Link to comment

Meni je sada Jokić prvi igrač. Drugi/treći su Vasa/Bogdan, ko je drugi a ko treći zavisilo bi od toga ko ima bolji dan. Četvrti/peti Jović/Kalinić, isti kriterijum. 

Nisu poslagani po pozicijama nego po važnosti u timu.

Link to comment
24 minutes ago, kralj said:

Sve se slažem osim za Jovića kao 3. igrača.

3. i 4. su Milutinov i Vasa.

da zaboravih na nikolicu skroz, njih dvojica su mi tu u ravni iza ove dvojice glavnih

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

A sto ne volite Tristana Vukcevica?¿

video sam negde (krajnje neprovereno) da razmišlja da igra za neku drugu repku, tpa grčku? nadam se da nije tačno

Link to comment
Just now, spaceploitator said:

video sam negde (krajnje neprovereno) da razmišlja da igra za neku drugu repku, tpa grčku? nadam se da nije tačno

Ne bi me cudilo, skoro nisam video toliko potcenjenog igraca.

 

Link to comment

Kalina je verovatno zavrsio sa kosarkom u repki, tako da je nama Dobric startna trojka. Ako odigra upola dobro kao na SP, nema zime.

  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Ako ne igra Kalina onda se nadam da će Lučić igrati. 

+1

 

olimpijske igre su olimpijske igre

kalinic, a i ostali ako vide da idu jokic i bogdan (odnosno jokic, bogdan se podrazumeva) sumnjam da ce iko ko bude u prilici da propusti

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...