Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Micic Jovic

Bogdanovic Guduric Marinkovic

Dobric Lucic

Petrusev Jovic Poku

Jokic Milutinov

 

Ostaje otvoreno oko Kaline da li on hoce ili ne, i ako je i on siguran onda Poku ispada.

Aleksa?!

 

 

ispravio si se, ok. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Prva petorka : Micić, Bogdanović, Kalinić, Jović, Jokić.

Izmene: Jović ili Avramović,

                Gudurić, Marinković,

                Dobrić,

               Petrušev, Davidovac,

               Milutinov (ako je zdrav) ili Plavšić

 

Verovatno na pet će umesto Milutinova voditi Ristića, a Plavšić će biti na širem spisku kao i Đurišić.

               

                

 

Link to comment

milutinov rekao bih, nije sporan, vec kalinic, koji je prosle godine dao prilicno jasan intervju oko sansi da zaigra na olimpijskom turniru

 

ja dobrica izvan volje & hustlea ne cenim, pa me pomisao da mozda moze uskociti umesto kalinarija u ozbiljniju ulogu, bas oneveseljava.

 

cak i da ne zaigra milutinov, za mene je logicna "next man up" zamena petrusev, koji je centar a u stanju da odigra nesto na pf, ukoliko je matchup povoljan za njega.

 

u tom smislu, ne volim da vidim pozicioniranog petruseva na pf, jer mi je to kao da stavis jovica i pokua na c/sf (moze biti zanimljivo 5mins ako je matchup povoljan).

 

(kao da sam ovo vec pisao ali forumi pocivaju na dan mrmota logici, pa eto)

 

pg micic - jovic - avramovic

-ima i ofanzive i defanzive, ima i suta i asistencija, i tranzicije i pozicionog napada

 

sg bogdan - marinkovic - 

-slicno kao na pg

 

sf kalinari - guduric - (dobric ako kalina izda). lucic mi ne izgleda kao sposoban i voljan, mada ko zna, ako se stef jovic vratio..

-ovde mnogo zavisi tj visi u odnosu na kalinarija; ako on ide, to je vrj kombo. ako ne idu on i lucic, tj obojica, postajemo undersized i problematicni u svemu osim u dobroj volji.

 

pf jovic-poku

ja bih isao ovde sa najtelentovanijim igracima, koji ti usput nude versatility i tranziciju, sve ono sto jokic & bogdan & vasko zhabata ljube i vole. na pf ce moci i kalinari/luchifer da se spuste poziciju, odnosno petrusev da se popne, tako da nrma bojazni od manjka iskustva.

 

c jokic-milutinov-petrusev

-destroy, kill all hippies*

 

*

 

  • +1 5
Link to comment
8 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Micic Jovic

Bogdanovic Guduric Marinkovic

Dobric Lucic

Petrusev Jovic Poku

Jokic Milutinov

 

Ostaje otvoreno oko Kaline da li on hoce ili ne, i ako je i on siguran onda Poku ispada.

 

A debeli napredni konjušar je siguran? :D

Šta znam, možda Topić pre SJovića,  kao zalog™ za budućnost.

Link to comment

^nismo sfrj repka pa da mozemo na olimpijski turnir da vodimo jednog ili dva igraca koji su tu zarad futura. uostalom, to su i jovic/poku, samo sto su vrlo upotrebljivi danas.

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

 

A debeli napredni konjušar je siguran? :D

Šta znam, možda Topić pre SJovića,  kao zalog™ za budućnost.

Topic treba da ide pre Micica, koji je klasican salabajzer u reprezentaciji , poput Igora Rakocevica.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Topic treba da ide pre Micica, koji je klasican salabajzer u reprezentaciji , poput Igora Rakocevica.

 

mojne da se diskreditujesh ovakvim tejkovima kao steven a smith; znas basketa a razumeo bih da imas utjub kanal koji zhanje novce, ovako je bezveze ( :

Link to comment

Pre manje od godinu dana smo imali posprdnu temu, Micic je otkazao, Teo sutnut, Pesic bio matori prdonja, Jovic bio gotov, Topic bio neki tamo klinac, Avramovica niko nije ozbiljno shvatao...

 

A sad ne mozemo da se dogovorimo koja trojica jer imamo toliko dobrih opcija

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Mislim da je obrnut proces, u stvari siguran sam, igrači katuju reprezentaciju.

Ma da, ne sećam se kada se desilo da igrač koji bi zaista mogao da donese nešto značajno bude katovan. To sve odrade otkazi i povrede, a pitanje bude samo da li će da ide Kuridža ili Ristić. U stvari sećam se - Đorđevićev blam sa Kalinom, ali ni to nije bilo zbog jake konkurencije. 


Za Lučića pre mislim da će da igra nego da neće. Bio je kapiten, u bliskim odnosima je sa Pešićima i ovo mu je idealna prilika da se oprosti olimpijskom medaljom. Kalinari već teško po meni, nadam se da grešim. 

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...