Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

1 hour ago, kralj said:

I ja sam ubeđen da će da igra. Prethodna Olimpijada je bila posle Kovid sezone, odigrao je brdo utakmica bez jednu da je propustio, a pritom nije mogao da sprovodi uobičajnu trening proceduru.

Prilično sam siguran da ni Bogdan ne bi igrao u Tokiju da smo se plasirali.

 

 

Ja mislim da ni on sam ne zna da li će igrati 

Link to comment

naravno da ce igrati, doneti medalju i samim tim stici Dzordana, Polivodu i Stojka Vrankovica po broju olimpijskih odlicja

  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, uini said:

 

mogli bi da ga zovemo pokupiten = Pokemon-kapiten

 

Link to comment
6 minutes ago, uini said:

tjah, zvacemo ga & svidece ti se.

Moje fantastično poznavanje košarke u njegovom slučaju dolazi na iskušenje. Zaista ne znam šta da očekujem, tako da ću verovati tebi čije je poznavanje samo malo manje fantastično.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, mackenzie said:

Mogli bismo da ga ne zovemo :Jova:

Ide mu na ruku što se ne preziva na -ić

Link to comment
39 minutes ago, Milošica said:

Moje fantastično poznavanje košarke u njegovom slučaju dolazi na iskušenje. Zaista ne znam šta da očekujem, tako da ću verovati tebi čije je poznavanje samo malo manje fantastično.

 

tvoje fantastično poznavanje košarke bi trebalo da uzme u obzir, kako turnirska košarka, ima svoje zakonitosti, odnosno, nije regularna sezona + plejof, pošto se i u plejofu često raspadnu iskusni igrači a kamo na turniru. takođe je i nikola jović odigrao vrhunski turnir pa se raspao u finalu.

 

s'tim u vezi, poku danas ima 22 godine, daleko je od početka prajma karijere cca 5 godina. treba ga ubaciti u repku, pošto dečko ima i želju i talenat a neki drugi treba da paze na svaki milimetar i voze priču, ima ih koliko hoćeš. poku begins.

 

edit typos

Edited by uini
Link to comment

Ne znam koja je poenta prvog pasusa kad je to valjda svima jasno(ili skoro svima), ali da - Poku begins.

 

Oklahoma City Flex GIF by OKC Thunder

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...