Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Koga briga za debelog kada ne želi da igra za reprezentaciju.

 

Mislim da je Kari svakako bolji izbor nego vrlo harizmatični Kokoškov. Svakako jedan od najboljih naših trenera ikada, a pritom veliki autoritet, što je našima poprilično potrebno.

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Naravno da je Pešić i dalje bolji od Kokoškova. Sad, druga je tema što mi je utisak još od okupljanja reprezentacije da je dosadašnji selektor miniran. Tako da mislim da je dobio šut, a ne da je njegova odluka da se povuče sa novim poslom.

Link to comment
15 minutes ago, Jozef K. said:

Naravno da je Pešić i dalje bolji od Kokoškova. Sad, druga je tema što mi je utisak još od okupljanja reprezentacije da je dosadašnji selektor miniran. Tako da mislim da je dobio šut, a ne da je njegova odluka da se povuče sa novim poslom.

Kako je miniran i ko ga je minirao?

Link to comment
9 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Kako je miniran i ko ga je minirao?

Tako sam shvatio iz intervjua Kokoškova, gde se žali da nije imao tri igrača na treningu. Dalje od toga ne znam. Ti si u košarkaškim krugovima. Verovatno znaš bolje šta je bio razlog da se okupe posle svih rokova. A ako nije bilo ništa iza, nego splet okolnosti, selektor je morao da preseče i da sklopi desetak igrača da se priprema za turnir. Koliko god da je Đorđević iza Kokoškova po trenerskom znanju, njemu to ne bi moglo da se dogodi. Ishod bi verovatno bio isti, ali ovo je bila potpuno neuobičajena situacija.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...