Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Našim košarkašima je očigledno potrebno ime, neko sa kim možeš da se zajebavaš ali ne možeš da se zajebavaš ako me shvatate. Lik koji odustaje od evroligaškog angažmana da bi bio pomoćni trener i koji dolazi u reprezentaciju kao Šaban Šaulić na tezgu u Manhajm očigledno ne. 

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Meni se cini da je Kari osvojio svako prvestvo koje je vodio kada je bio na celu neke reprezentacije.

 

edit: grijesim, sa njemcima je osvojio tek zadnje prvenstvo na koje su isli zajedno.

Edited by borris_
  • +1 1
Link to comment

Mislim da je Kari los izbor ali nadam se da me osecaj vara.

 

Digao je on Barsu onda ali to je zato sto su imali vec dobar tim i trebalo ih je samo utegnuti.

Mozda se moze naci na YT ali neki tajmauti si bili bas komedija.

On se dere neke fraze i crta neka ludila po tabli  a igraci tupo gledaju i ne veruju...

 

Ne mogu se porediti Duda i on sto se mene tice.

  • -1 1
Link to comment

A mi nemamo dobar tim?

 

Malo mi neverovatno da ovoliko ljudi misli da je Kari los izbor. Mi nemamo vise vrhunskih evropskih trenera, Kari i Zoc i to je to, ostalo su dva celava i Zvezdan Mitrovic, a oni su ipak druga liga u odnosu na prvu dvojicu. Kokoskov je trebalo da bude ta udarna igla, u pravim godinama je, ali sta sad, ne mozes nikoga terati na bilo sta.

 

edit: Mitrovic je crnogorac, premostih tu. Dusko Ivanovic je isto juzni susjed.

Edited by goofs
Link to comment
Quote

Na pitanje da prokomentariše to što ga mediji drugi put za dva meseca promovišu za novog selektora Srbije, trofejni trener je rekao:

„Mi u Pirotu kažemo, nemaju si drugu rabotu…“, rekao je Pešić Tanjugu.

 

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Tinman said:

Ko li će sad jesti "bananu" 

 

Jokic i Danilovic. To su mu bila dva uslova...

 

1) Jokica nece zvati dok je on selektor

 

2) Danilovic da mu se ne mjesa u posao vec da smrdi u uglu i smrce lobe

 

 

Oba uslova je Vucic prihvatio...

Link to comment

Ima li ikakvih saznanja jel Kokoškov najuren na inicijativu saveza il je sam hteo da se fokusira na dalas?

Kakav bi to epski pucanj u nogu bio da je moglo da se bira izmedju njega i Karija i da se odabrao matori Piroćanac.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Naravno da je medju najboljima, zasigurno u top3, u mnogo čemu i potpuno unikatan, ali svako ko prati šta čovek govori, pa i poslednji angažman, zna da je čovek potpuno zaglavio u prostoru mimo ovog vremena.

Evo baš me zanima kako će Jokića da koristi, ali se plašim da smo Jokiceve najbolje godine već ovim izborom proćerdali.



Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...