Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Ni meni se ne svidja prvo kolo čelendžera u Istri pa ne komentarišem tri strane o tome 

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, fancy claps said:

 ne nadje za shodno da se javi selektoru, da se pozdravi sa saigracima i pozeli im srecu, nego jede pljeskavice i smrdi s konjima. to dosta smara. pogotovo uz nesnosnu propagandu iz denvera o lideru koji nikad ne propusta utakmice i izvinjava se svakom ponaosob u avionu kad izgube.

 

 

+1

Jeste da sam vec imao rant o kosarci i o tome da samo kosarkasi nece da igraju za reprezentaciju, na ovo dodajem i da ne postoji drugi sport u kome postoji tolika dominacija jedne drzave u odnosu na celu planetu, kapiram da se skupi random 12 igraca koji su tipa 12ti po redu u svojim NBA klubovima bili bi prvaci sveta. Treba da prestanem da pratim kosarku.

Link to comment

Bogumi smaraju i ove izjave ostalih kosarkasa kako se za repku mora ginuti u fazonu ne osudjujem Jokera ali ipak je Dojkic.

Sve to treba u vojsku poslati.

  • +1 4
Link to comment

Amerikancima je jedino  centarska linija slaba, eto da je Jokic odlucio da igra,  barem bi tu imali prednost u eventualnom sudaru sa njima.

Link to comment
5 hours ago, Nikodije said:

ja sam kao dete vatreno ispratio finale prvenstva jugoslavije za zene neke 1990 otprilike, zvezda - sibenik elemes, sa jedne strane andjelija arbutina, sa druge danira nakic. i pun pionir. to je bilo dobro.

 

5 hours ago, BWA said:

Ja sam gotivio Jedinstvo Aida i Iskra Delta Jezice ili tako nesto.

Mara Lakic protiv Polone Dornik.

 

Sad se setih Anzulovicevog uvoda u prenos sureta momcadi Elemesa i momcadi Jezica.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Micko8 said:

Amerikancima je jedino  centarska linija slaba, eto da je Jokic odlucio da igra,  barem bi tu imali prednost u eventualnom sudaru sa njima.

Izgleda da namerno nisu hteli da povedu centre (ili bar vishe ili bolje nego sto su poveli)... Mis'im planiraju da povedu. 

Link to comment

Da li Ameri uopste imaju kvalitetnog centra za nacionalni tim? AD je povredjen, Dramond i Kazins su zaliboze, ostaju braca Lopez i Plamliji :isuse:  Majls Tarner, Vendel Karter, otprilike ekipa bez koje sasvim lepo mozes da zivis l. U stvari ima i Tauns, samo nisam siguran za koga on moze da igra

Link to comment

Adebajo sa versatilnim™ trojkočetvorkama sa spiska će sasvim lepo da zatvori odbranu, u napadu će duradi svoj posao pored širećih spoljnih, dakle nema zime za eskime. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...