Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Odlucio da sto bolje pripremi telo za sledecu sezonu. Sasvim razumna odluka posle silnih utakmica koje ima iza sebe..

 

U redu je, razumeo sam, Jokic je najgori covek na svetu i necemo vise ceniti njegove uspehe i necemo se buditi noću da gledamo pizdu. Eno na tviteru mu žele da se povredi kako ne bi igrao za Denver dogodine.

 

Pitam ozbiljno za Smailagića ako neko zna.

Edited by Mos
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

9 minutes ago, copkillah said:

 

Dončić je u poslednje dve godine odigrao 30 utakmica manje nego Jokić, nimalo zanemarljiv podatak.

Ova sezona mu je bila duga , recimo da se Doncic vise trosio od Jokica pogotovo u finisu sezone i samom plej of-u, posto manje vise on je covek tim. Takodje uzimam primer Pau Gasola, koji je igrao NBA finale, imao je   bas duge sezone i uvek se odazivao na poziv reprezentacije. Razumem da su dve  zadnje  NBA sezone bas bile onako skucene i nije bilo previse vremena za odmor ali opet je imao mesec, dva odmora nije bilo reprezentativnih obaveza prosle godine . I sada je mogao da odmara do pocetka OI, mogao se naci kompromis da propusti pipreme i da se pojavi  na samom OI turniru , ali ocigledno je da nema zelju ni neki preterani takmicarski duh, surovi profesionalac:)

Edited by Micko8
Link to comment
Just now, Mos said:

 

Ok je, Jokic je najgori covek na svetu i necemo vise ceniti njegove uspehe i necemo se buditi noću da gledamo pizdu. Eno na tviteru mu žele da se povredi kako ne bi igrao za Denver dogodine.

 

Pitam ozbiljno za Smailagića ako neko zna.

 

Pa napisao sam ti. Hoce da individualno radi preko leta da sto sto bolje spremi..

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

U redu je, razumeo sam, Jokic je najgori covek na svetu i necemo vise ceniti njegove uspehe i necemo se buditi noću da gledamo pizdu. Eno na tviteru mu žele da se povredi kako ne bi igrao za Denver dogodine.

 

Bold - Bolest

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Ova sezona mu je bila duga , recimo da se Doncic vise trosio od Jokica pogotovo u finisu sezone i samom plej of-u, posto manje vise on je covek tim.

 

Da li kapiraš da kada kažeš da se "Dončić više trošio od Jokića", da su to u pitanju eventualno promili razlike? Jeste, Jokić bleji na terenu, lopte mu se same odbijaju u ruke, tripl-dablovi su u stvari greške u statistici.

 

Pričamo o dvojici vodećih igrača svojih klubova koji imaju praktično identičnu minutažu na parketu, ne pričamo o prvoj zvezdi i 12. igraču sa klupe pa da možemo da diskutujemo ko se više troši.

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

 

Dobro. Nije on nikad. Samo nastavi.

 

Siguran sam da imaš neki dokaz da jeste, a ako nemaš, reportovaćeš samog sebe nadam se.

Link to comment
25 minutes ago, 1n54jd3r said:

Previse ste kriticni. Covek je poslednje 2 godine extremno posvecen kosarci i treningu. Fanatik kao Kobe i MJ. Razumem ga da mu treba predah i da napuni baterije. Lako je iz fotelje oplesti, malo pokusajte da razumete i njegov stav i licne potrebe. Ima zenu, mozda hoce dete da pravi umesto da se vrzma po planinskim pripremama i Japanu.

Fanatik kao kobe i mj koji se na sp pojavi debeo kao svinja. Nema sta mi da razumemo i ne razumemo njegove potebe, ne treba mu skidati glavu, ali on me zanima otprilike isto kao i mejson plamli. 

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, Moonwalker said:

 

Bold - Bolest

Naravno da je bolest

 

Kao navijacima, ljubiteljima kosarke potpuno je normalno da budemo razocarani sto nam reprezentacija na OI nece biti u najboljem mogucem sastavu

 

Sve preko toga je sviranje kurcu

 

A pogotovo uzimajuci u obzir sta se desavalo poslednjih godinu i po dana

Nema 7 dana kako je covek umirao na terenu na jebenom EP u fudbalu, dakle sportskom dogadjaju najviseg kvaliteta

Posle takvih stvari "terati" bilo koga da igra jos, jos i jos jer nase je pravo da nas zabavljaju, pobedjuju u nase ime i slicno je bedno

  • +1 2
Link to comment

Mene je uvijek i zanimao kao Kari, Durent, Janis i slični, da gledam njegove vještine, moram priznati da me te nacionalne karakteristike uopšte ne zanimaju :unsure:

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

A pogotovo uzimajuci u obzir sta se desavalo poslednjih godinu i po dana

Nema 7 dana kako je covek umirao na terenu na jebenom EP u fudbalu, dakle sportskom dogadjaju najviseg kvaliteta

Posle takvih stvari "terati" bilo koga da igra jos, jos i jos jer nase je pravo da nas zabavljaju, pobedjuju u nase ime i slicno je bedno

 

Boban je onomad preskočio reprezentaciju kad je čekao ugovor pa je napljuvan na celom netu, sad ako slučajno odigra solidno ljubiće ga ti isti u... da ne kažem :P

Link to comment

A da nema veze agent Misko sa ovim? [emoji849]
Secam se ranijih godina da su mnogi krivicu svaljivali na njega.

Razocarana jesam, ali ne vredi, mnogo za volim, nije mi ovo dovoljan razlog da ga precrtam, nisam mu ni ranije zamerala. A Novak me x puta izludjivao što sa je u stanju cesto sa jednom nogom da igra i crce da obuce dres sa grbom, gde toliko puta mogao da ugrozi karijeru, ali ljudi su prosto razliciti.
Bzvz pre svega sto su OI nesto stvarno posebno u zivotu svakog sportiste i sto se cekalo pet godina ovog puta. Gde su sledece četiri, ali nemaju svi isti osecaj, emociju i stav prema tome. Sranje.

Link to comment

Novak je čovek i patriota pre svega, dok je Jokić neki polusvet i baš se vidi da ne voli svoju zemlju. Uostalom zato je i otišao da igra u Americi umesto da se kali i raste u Zvezdi i Partizanu. Ni na Kosovu nikada nije bio i nadam se da će mu posle ovoga oduzeti pasoš jer ga nije zaslužio. 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Novak je čovek i patriota pre svega, dok je Jokić neki polusvet i baš se vidi da ne voli svoju zemlju. Uostalom zato je i otišao da igra u Americi umesto da se kali i raste u Zvezdi i Partizanu. Ni na Kosovu nikada nije bio i nadam se da će mu posle ovoga oduzeti pasoš jer ga nije zaslužio. 
Ako si ovo meni odgovorio, totalno ti je bezvez i bez smisla malo.
Ali ok, onda i ne cudi sto imas pogresnu predstavu o onome sto pisem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...