Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Brate, neće čovek. Pola foruma kuka što ne mogu da odu na more ili odmor i što su zatvoreni godinu dana, al' ovaj sa svojim milionima ima da ide na nove pripreme i u nove karantine i na drugi kontinent da igra za njih. Oće da sedi sa konjima ili sa ženom na moru u pool baru ili da peca sa braćom retardima. Njegova stvar. Kao što reče Djuro, ovde se najviše ima zameriti iz njegovog samog kompetetivnog ugla da mu nije do najvišeg nivoa dokazivanja i takmičenja. Dovoljna mu MVP nagrada i jebiga. 
Kako ga branis, cc [emoji58]
A mene zbog Noksija napadas, cc [emoji58]
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

2 minutes ago, napadaj said:

Bogdan em ima manji ugovor, em je dogurao u plejofu dalje od njega, em je bio povređen, em je stariji tri godine, pa će sigurno da dođe.

 

 

 

Bogdan je fizički specimen, njemu ne treba odmor. Nisu svi ljudi isti i nemaju iste potrebe zato i te analogije ne piju vodu. I meni je žao što neće igrati ali očigledno je procena da bi se raspao ako bi došao.

Neka se napne da odigra sledeće ep, da uzme zlato i ostavi nekakav legacy u dresu sa najdražim grbom i dovoljno od njega.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

ja i navijači smo nebitni, ako njega zanimaju samo konji - mašala mu.

Nek ih jaše, al biće mu žao kad mu dođe iz konjske guzice u flegmatičnu tintaru za nekih 10godina,

 

 

Ali neće mu biti žao, da to ljudi shvataju, ne bismo čitali ovako ogorčene reakcije.

 

1 minute ago, Lancia said:

Pa dobro, evo ti Messi ili bilo ko drugi. a i to za psihopatu, u redu je ako Djokovic hoce to isto da uradi ali nije ako je Kristina u pitanju?¿

 

Pa i Đoković je psihopata, nisam ja to rekao u negativnom smislu, nego sam to iskoristio za ilustraciju pristupu posla kojim se bave. Mogu da ti dam i drugi primer, sigurno si u školi ili na faksu imao one koji su ginuli da bi imali sve maksimalne ocene, dok si istovremeno imao one koji bi postizali iste rezultate uz mnogo manje truda i nije im bilo bitno ako dobiju neku nižu ocenu.

 

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

I posle Dulo ne valja :fantom:

Samo treba da se prihvati da je potpuno okej da ljudi imaju drugačije prioritete u životu. Nekome je basket život i opsesija, nekome drugom je igra i sredstvo da zaradi neke pare. 

 

 

Al' onda nek ne daje izjave da Srbi ne propuštaju utakmice, pošto kad treba da igra za te Srbe i sa njima, on ide u Sombor da sedi po čardama.

 

 

2 minutes ago, Nikodije said:

 

Bogdan je fizički specimen, njemu ne treba odmor. Nisu svi ljudi isti i nemaju iste potrebe zato i te analogije ne piju vodu. I meni je žao što neće igrati ali očigledno je procena da bi se raspao ako bi došao.

Neka se napne da odigra sledeće ep, da uzme zlato i ostavi nekakav legacy u dresu sa najdražim grbom i dovoljno od njega.

 

 

Ne verujem da je takva procena. Jedini je MVP koji je igrao u svakoj utakmici od Brajanta pre X godina, generalno se ne povređuje, ne propušta utakmice i njegovom telu bi sigurno mnogo veći napor predstavljale preostale utakmice serije sa Finiksom da su bar nešto dobili, finale zapada i finale lige nego OI, a te utakmice ne bi propustio.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Jumanji said:

Kako ga branis, cc emoji58.png
A mene zbog Noksija napadas, cc emoji58.png

 

Ti bi za Noksija zivot dala, kao primer bezgresnog bozanstva :D Debeli jeste pizda za repku uvek bio, samo mi smesno ovo ajde na pripreme i Dirk je isao. 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Pa i Đoković je psihopata, nisam ja to rekao u negativnom smislu, nego sam to iskoristio za ilustraciju pristupu posla kojim se bave. Mogu da ti dam i drugi primer, sigurno si u školi ili na faksu imao one koji su ginuli da bi imali sve maksimalne ocene, dok si istovremeno imao one koji bi postizali iste rezultate uz mnogo manje truda i nije im bilo bitno ako dobiju neku nižu ocenu.

 

Siris pricu sad i ti bzvz, al ajde, njegovo pravo je da odmara, nase da ga hejtujemo.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

Bogdan je fizički specimen, njemu ne treba odmor. Nisu svi ljudi isti i nemaju iste potrebe zato i te analogije ne piju vodu. I meni je žao što neće igrati ali očigledno je procena da bi se raspao ako bi došao.

Neka se napne da odigra sledeće ep, da uzme zlato i ostavi nekakav legacy u dresu sa najdražim grbom i dovoljno od njega.

 

Utisak mi je da mu taj dres nije dres reprezentacije...Ali zaista u sebi ne nalazim nista zbog cega bih mu zamerio.

 

Dobar je momak i zelim mu zdravlje i srecu. 

Ostalima..da nadju srecu u sebi, sopstvenoj okolini..i bolje hobije.

 

Pobunio se svet kao da im je neko skinio 30% plate.

Link to comment
Just now, Mos said:

 

Ti bi za Noksija zivot dala, kao primer bezgresnog bozanstva :D Debeli jeste pizda za repku uvek bio, samo mi smesno ovo ajde na pripreme i Dirk je isao. 

Kod nas je jos gore, nama je kosarka nacionalni sport, Svabama, ne znam ni gde je.

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

I posle Dulo ne valja :fantom:

Samo treba da se prihvati da je potpuno okej da ljudi imaju drugačije prioritete u životu. Nekome je basket život i opsesija, nekome drugom je igra i sredstvo da zaradi neke pare. 

 

Ovo naprosto nije tacno. Njemu je basket i zivot i opsesija. Kao i svim ostalim vrhunskim igracima. I svi oni imaju i neke hobije usput, ali tokom igracke karijere oni su sporedni. Nabrajaju ljudi imena svih onih vrhunskih sportsita koji su uvek spremni da obuku nacionalni dres, lista je predugacka. Primera ovakvih poput Jokica gotovo da nema.  Dakle on je izuzetak, a ne pravilo u danasnjem modernom sportu..

  • +1 2
Link to comment

Aj jos ovo pa da se odjavljujem, ako nekome do sada nije jasno da Dirk i Jokara nisu od istog psihickog materijala pravljeni onda nije dovoljno gledao Jokaru. 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Ali neće mu biti žao, da to ljudi shvataju, ne bismo čitali ovako ogorčene reakcije.

 

 

 

To ne znamo, promene se ljudi tokom godina, pa kad se rekapitulira karijera i skonta propušteno zbog lenjosti, ostane žal.

Meni je zanimljivo da neki misle kakav je Jokicev karakter i ličnost, i da li mu je žao ili ne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...