Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, James Marshall said:

Pa koliko se na ovom forumu nateže da se neke stvari opravdaju, i to je ledžit ugao gledanja

Dobro, ti si poznat branitelj letargije, taman posla da neko krikne, odmah ga precrtas :D

Edited by Lancia
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Just now, Lancia said:

Dobro, ti si poznat branitelj letargije, taman posla da neko krikne, odmah ga precrtas :D

Zapravo meni se ovo tumačenje sviđa, da je odjebao Vučića, ali da, radije bih pecao, jeo knedle i hranio konje nego se cimao do Visokog, ako na to misliš :P

 

Link to comment
3 minutes ago, Mos said:

Aj jos ovo pa da se odjavljujem, ako nekome do sada nije jasno da Dirk i Jokara nisu od istog psihickog materijala pravljeni onda nije dovoljno gledao Jokaru. 

Mislim da se malo preteruje sa tim da je Jokara flegma. Bar kad je košarka u pitanju, njegovo ponašanje na terenu uopšte ne odaje takav utisak.

 

Napisao je i @Jimmy Kowalski super post iznad tvog povodom toga.

 

Uostalom, neće mu dlaka sa glave faliti od malo hejta. Sve dok je hejt na ovom nivou.

 

 

Link to comment
 
Ti bi za Noksija zivot dala, kao primer bezgresnog bozanstva [emoji3] Debeli jeste pizda za repku uvek bio, samo mi smesno ovo ajde na pripreme i Dirk je isao. 
Nikad nisam rekla da je bezgresno bozanstvo, dapace...

77017796ba04d97921ed5cbb6c94e25f.gif
Link to comment
Just now, Milošica said:

Mislim da se malo preteruje sa tim da je Jokara flegma. Bar kad je košarka u pitanju, njegovo ponašanje na terenu uopšte ne odaje takav utisak.

 

Napisao je i @Jimmy Kowalski super post iznad tvog povodom toga.

 

Uostalom, neće mu dlaka sa glave faliti od malo hejta. Sve dok je hejt na ovom nivou.

 

 

Poznato je da su Srbi jedna umjerena nacija, i u ljubavi i u hejtu. Neki dan čovjek istamburao glumca jer mu je u seriji istukao omiljenog lika :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Zapravo meni se ovo tumačenje sviđa, da je odjebao Vučića, ali da, radije bih pecao, jeo knedle i hranio konje nego se cimao do Visokog, ako na to misliš :P

 

Ne bre, to je povodom Njoletovog krika protiv Beretinija, coveku se iz svakog pokreta vidi da mu je stalo a ne ko ovom emvipiju.

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Poznato je da su Srbi jedna umjerena nacija, i u ljubavi i u hejtu. Neki dan čovjek istamburao glumca jer mu je u seriji istukao omiljenog lika :lolol:

A šta očekivati od osobe koja prati tu seriju :D

 

Pričam o nama sa ppp. A ako je neko tolika budala da mu nešto uradi u rl, onda stvarno...Atmosfera trenutno iskreirana na ppp svakako nije takva da čak ni nekog labilnog navede na to. 

 

 

Link to comment

Odigrao je najvise minuta od svih u NBA, poceo SVAKI mec ove sezone. OI ove godine su specificne, sa karantinom, i ostalim sranjima. Plus onaj narkos na celu saveza.

Naravno da je normalno da covek odmori malo. Uradio je dovoljno sa klincima u Somboru vise nego mnoge "legende" koje se odazivaju redovno.

  • -1 1
Link to comment

"Svaki put kada pričamo o tome da bi možda mogao da mu smanjim minutažu, Nikola ne želi ni da čuje. Neće da razočara srpski narod. Srbi su jaki momci i ne želi da ima etiketu da nije ratnik", poručio je Meloun u martu.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Odigrao je najvise minuta od svih u NBA, poceo SVAKI mec ove sezone. OI ove godine su specificne, sa karantinom, i ostalim sranjima. Plus onaj narkos na celu saveza.

Naravno da je normalno da covek odmori malo. Uradio je dovoljno sa klincima u Somboru vise nego mnoge "legende" koje se odazivaju redovno.

Može li nekad, na trenutak, ovaj čovek izbaciti taj momenat klubaštva i patkometrije?

  • +1 3
Link to comment
Just now, Milošica said:

Može li nekad, na trenutak, ovaj čovek izbaciti taj momenat klubaštva i patkometrije?

Koja patkometrija??? Vucicev savez sa Danilovicem je patkometrija i klubastvo? Isti bi bio kurac i da je Covic na celu saveza, ne zajebavaj.

Link to comment

Eto sad smo došli do zaključka da Jokić ne igra zato što je bivši igrač, Danilović, jedan od najboljih bekova ikada, predsednik košarkaškog saveta.


Peak PPP

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
22 minutes ago, Lancia said:

Siris pricu sad i ti bzvz, al ajde, njegovo pravo je da odmara, nase da ga hejtujemo.

 

pa širim jer nisi razumeo o čemu pričam :D

 

18 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ovo naprosto nije tacno. Njemu je basket i zivot i opsesija. Kao i svim ostalim vrhunskim igracima. I svi oni imaju i neke hobije usput, ali tokom igracke karijere oni su sporedni. Nabrajaju ljudi imena svih onih vrhunskih sportsita koji su uvek spremni da obuku nacionalni dres, lista je predugacka. Primera ovakvih poput Jokica gotovo da nema.  Dakle on je izuzetak, a ne pravilo u danasnjem modernom sportu..

 

Pa nije pravilo, ko je rekao da je pravilo? Ja sam napisao kakav mi utisak Jokić ostavlja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...