Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

52 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja npr. ne razumem nedostatak sportskog i takmičarskog motiva na najvećoj sportskoj smotri na planeti. 
Možda nikad neće videti Olimpijske igre u životu, al ko ga jebe, nek jaše konje. Ostaće nedovršen, jbg

 

covek je vec video Olimpijske igre, cak osvojio medalju. ima srebro iz 2016.

  • +1 2
Link to comment
55 minutes ago, Mos said:

Brate, neće čovek. Pola foruma kuka što ne mogu da odu na more ili odmor i što su zatvoreni godinu dana, al' ovaj sa svojim milionima ima da ide na nove pripreme i u nove karantine i na drugi kontinent da igra za njih. Oće da sedi sa konjima ili sa ženom na moru u pool baru ili da peca sa braćom retardima. Njegova stvar. Kao što reče Djuro, ovde se najviše ima zameriti iz njegovog samog kompetetivnog ugla da mu nije do najvišeg nivoa dokazivanja i takmičenja. Dovoljna mu MVP nagrada i jebiga. 

 

Brate, ne mora. Njegova stvar., tačno. Isto tako svako može da ima mišljenje je da to što neće totalno pederski potez. Kaže neki dan najznačajniji deo njegove MVP nagrade je što će gomila dece u Srbiji početi da igra košarku. I sad neće da igra za tu Srbiju na OI. Ne na EP nebitnom, ne u kval za OI, nego ni na OI. Wtf? Mogao je da igra OI pa da dođe na sledeće SP za 3 godine. Baš veliko razočarenje, nisam očekivao da će ispasti ovakva pička. 

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, dragance said:

 

To je tvoj problem sta ti i ova ekipica ovde mislite da je zastupam. Gresis.

 

Pa ne grešim. Okej je kada u žaru derbija ispaljuješ neke benigne kometare, rekao sam ti da nemam problem sa tim, ali kada se to prenese u mirnodopsku situaciju :D, onda ti tvoji komentari dobiju drugu dimenziju i postane jasno o čemu se radi.

 

Voleo bih da se malo suzdržiš od takvih ispada, ili moderacija da te suzdrži time što će eto izbrisati samo te reči. 

 

Ne bih ti ni pisao ovo da ne mislim da si suštinski okej, ali neprijatno je čitati nekad, koji će ti to k pa posle ovako da se vadiš a svi vide o čemu se radi, za koga god navijaju. Primetio si da ja koji navijam za Partizan nikad ružnu reč napisao nisam za Zvezdu ili neku osobu vezanu za nju. Čak sam i branio Dekija Stankovića npr. Ti ne moraš nikog da braniš, ali ne napadaj na ovakav način.

 

 

Link to comment
Just now, Milošica said:

Pa ne grešim. Okej je kada u žaru derbija ispaljuješ neke benigne kometare, rekao sam ti da nemam problem sa tim, ali kada se to prenese u mirnodopsku situaciju :D, onda ti tvoji komentari dobiju drugu dimenziju i postane jasno o čemu se radi.

 

Voleo bih da se malo suzdržiš od takvih ispada, ili moderacija da te suzdrži time što će eto izbrisati samo te reči. 

 

Ne bih ti ni pisao ovo da ne mislim da si suštinski okej, ali neprijatno je čitati nekad, koji će ti to k pa posle ovako da se vadiš a svi vide o čemu se radi, za koga god navijaju. Primetio si da ja koji navijam za Partizan nikad ružnu reč napisao nisam za Zvezdu ili neku osobu vezanu za nju. Čak sam i branio Dekija Stankovića npr. Ti ne moraš nikog da braniš, ali ne napadaj na ovakav način.

 

 

 

Aman covece, koji ti je? Od onog dana kada se taj famozni KSS zajedno sa Vucicem poneo prema Kalini taj savez za mene vise ne postoji. Ko god da je u njemu. Naravno da imam lose misljenje o Danilovicu kao coveku (ne kao igracu nekada), i za to postoji milion razloga zbog kojih bi svakome on bio na shit listi, osim par najzagrizenijih. Isto mogu da ti kazem i za Moku. Kakvo relativizovanje. Steta je sto normalni ljudi kao Bodiroga ili Zoc nisu u savezu, tada bih imao mnogo bolje misljenje o njima.

Link to comment
35 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ovo naprosto nije tacno. Njemu je basket i zivot i opsesija. Kao i svim ostalim vrhunskim igracima. I svi oni imaju i neke hobije usput, ali tokom igracke karijere oni su sporedni. Nabrajaju ljudi imena svih onih vrhunskih sportsita koji su uvek spremni da obuku nacionalni dres, lista je predugacka. Primera ovakvih poput Jokica gotovo da nema.  Dakle on je izuzetak, a ne pravilo u danasnjem modernom sportu..

 

Upravo to. Moj  je utisak da Jokic, kao vrhunski kosarkas, ne dozivljava kosarku kao pasiju, vec kao ono sto je izabrao da radi u zivotu. I on tu daje svoj maksimum, za ono sto je izabrao kao poziv. Nekoliko puta je, u raznim oblicima spominjao to u raznim kontekstima na konferencijama za stampu posle utakmice.

Link to comment
12 minutes ago, freakns said:

covek je vec video Olimpijske igre, cak osvojio medalju. ima srebro iz 2016.

Onda ništa, ne mora da se cima više nikad u životu.

 

 

Btw, hvala na ispravci, totalno sam izgubio taj info iz glave

Link to comment
12 minutes ago, garmonbozia said:

 

 

garant mu je Ljovisna trudna i treba da se porodi dok budu Igre u Tokiju.

ženio se navrat nanos krajem oktobra/početkom novembra kad je korona već uveliko počela obarati rekorde. Taman će biti 9 meseci kad bude otvaranje OI.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...