Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pravo je i navijača da ga popljuju, naravno. Ali ako se liku ne cima po japanskim karantinima i da trči po zlatiborima, ja to poštujem. A pljuvanja će biti, uvijek, što je naravno dodatni argument da ga boli kurac da se cima, zbog čega? Zbog koga? Da ga ne bi pljuvali po forumima? :lolol: Ima nas različitih, mene čudi da takva ličnost ima motivaciju i da odigra 100% utakmica u NBA, ali očigledno ga nešto motiviše za to ali ga za reprezentaciju boli. Izgleda se nešto promijenilo u odnosu na vremena "kulta reprezentacije", a navijači mogu  samo da "o tempora o mores" prde.

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Човек просто нема ту неку патриотску црту назовимо то тако и то се видело при сваком наступу за репрезентацију где је изгледао као да је пушком натеран да присуствује. Ако на то надовежемо да је као лик просто такав, флегматичан, долазимо до овог резултата. Умор ту реално не игра велику улогу, има 26 година и типа месец дана да се одмори што је више него довољно. Најчуднији је у суштини тај недостатак спортског мотива, прилика да учествујеш на једном тако великом такмичењу као што су ОИ, да освојиш медаљу итд али јбг такав је лик једноставно, више воли да заблеји с коњима шта ћеш.

  • +1 3
Link to comment

@James Marshall

Naravno da je njegovo pravo da radi šta hoće preko leta umesto cimanja po Japanu. Da timari konje ili da se bavi tapiserijom, samo je pošteno da se to javno kaže i da ostane zapisano. Kao ta čuvena izjava, Ja sam iz Srbije, a Srbi ne sede. I ona stoji zapisana. Pa sad, mi cinici sa promašenim životima možemo samozadovoljno da primetimo da Srbi ne sede osim kad se igra za Srbiju. 

 Eh, ali onda neće baš biti narodnog konsenzusa oko svih stvari, pa i herojstva braće Jokić koji nasrću na ogradu u najboljem Veljopuštime maniru sve braneći Visoke Dečane.

  • +1 2
Link to comment

Da, sa Denverom sigurno neće nikad uzeti prsten, sa reprezentacijom je mogao sigurno do medalje na OI, jebes individualne nagrade u kolektivnom sportu

Link to comment

Jeste li sigurni da nije u pitanju realni zamor materijala?

Jeste, ima 26 godina, ali neko reče da je u protekloj godini odigrati 109 utakmica uz malu pauzu prošle godine.

Usput, nije marginalni već glavni igrač oko koga se sve vrti i koji po pravilu igra najviše minuta. 

A možda nema ni tijelo koje se brzo oporavlja. Mnogi mi je žao, ali šta znam, možda smo nerealni..

 

Edit: a I javio je na vrijeme, nije zavlačio nikoga

Edited by red star forever
Link to comment

Ma ajde bre, igrao bi finale zapada i finale lige da je prošao, to je više utakmica nego što bi odigrao na OI za dva meseca, pa ne pominje kako bi se tu odmarao.

 

Manu, Dirk i Gasol su mogli da igraju uvek za svoju reprezentaciju, ovaj ne može.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Izgleda se nešto promijenilo u odnosu na vremena "kulta reprezentacije", a navijači mogu  samo da "o tempora o mores" prde.

 

Promenilo se to da su mnogo veće pare u igri i da samim tim igrači osećaju veće obaveze prema svojim poslodavcima. I takođe, takmičenja su sve zahtevnija, igra se više utakmica, ja potpuno razumem da im tokom leta nije do života, a kamoli do još jednog takmičenja.

Link to comment

Brate, neće čovek. Pola foruma kuka što ne mogu da odu na more ili odmor i što su zatvoreni godinu dana, al' ovaj sa svojim milionima ima da ide na nove pripreme i u nove karantine i na drugi kontinent da igra za njih. Oće da sedi sa konjima ili sa ženom na moru u pool baru ili da peca sa braćom retardima. Njegova stvar. Kao što reče Djuro, ovde se najviše ima zameriti iz njegovog samog kompetetivnog ugla da mu nije do najvišeg nivoa dokazivanja i takmičenja. Dovoljna mu MVP nagrada i jebiga. 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Manu, Dirk i Gasol su mogli da igraju uvek za svoju reprezentaciju, ovaj ne može.

 

Suština. 

Aj da je EP ili čak SP, ali Olimpijske igre ovako preskočiti je stvarno greota.

Šteta što nema ćelave prevare da mu to objasni... možda će ga ubediti da se predomisli onaj što mu je išao na inauguraciju. :fantom:

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Promenilo se to da su mnogo veće pare u igri i da samim tim igrači osećaju veće obaveze prema svojim poslodavcima. I takođe, takmičenja su sve zahtevnija, igra se više utakmica, ja potpuno razumem da im tokom leta nije do života, a kamoli do još jednog takmičenja.

Pun si razumevanja :wub: jebo ga konj, btw.

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Ma ajde bre, igrao bi finale zapada i finale lige da je prošao, to je više utakmica nego što bi odigrao na OI za dva meseca, pa ne pominje kako bi se tu odmarao.

 

Manu, Dirk i Gasol su mogli da igraju uvek za svoju reprezentaciju, ovaj ne može.

Nisu samo utakmice u pitanju nego pripreme, treninzi i uigravanje akcija

Link to comment

Nije neophodan patriotizam da bi se ložilo na olimpijsku medalju. Takmičarski motiv da se osvoji najznačajnije takmičenje posle ili u rangu sa NBA bi trebalo da je dovoljan, ali čovek to izgleda nema u dovoljnoj meri da bi se cimao.

 

Inače, uopšte ne razumem šta znači to "poštujem njegovu odluku". Nema tu šta ko da poštuje njegovu odluku ili ne u smislu prihvatanja, ni savez, a kamoli navijači. Neće da igra i gotovo. A da je povukao potez za poštovanje u drugom značenju te reči, pa baš i nije.

  • +1 1
Link to comment

Bilo bi Ok da nam svima vrati po 200 eura koje smo skupili kako bi on igrao za reprezentaciju ovog leta...Ako ne, onda da ga pljujemo. 

 

 

Dragi moji Srbi...u kakvom kurcu od drzave zivimo a vi se jos lozite na repku.

 

Idem da se smejem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...